20 Mayıs 2011 Cuma

Search for college on jewelery design - Takı tasarım üzerine üniversite arayışı

There is no age for learning!

As you may follow, my design adventure started at the beginning of the 2000s and comes at this point. Now, to improve my techniques, to make brand new designs and -more importantly to be much more beneficial to my students, I am planning to enroll the college. For this purpose, I am currently visiting the related departments of the colleges in Istanbul and gathering information about their faculty, curriculum and workshops. If you have any general knowledge about the design related departments or specific knowledge about any of these universities, please let me know. You may reach me by commenting on this post or via bilgi(at)nazotasarim.com Thank you.

---------

Öğrenmenin yaşı yok!

2000 lerin başlarında başladığım tasarım serüvenim, sizlerin de izlediği gibi, bugünlere kadar geldi. Zaman gibi insanın da devinim halinde olması gerektiğine inanan ben de kendimi geliştirmek, yepyeni tasarımlar yapabilmek ve hepsinden daha da önemlisi öğrencilerime daha da faydalı olabilmek için bu dönem akademik eğitim almayı planlıyorum. Hali hazırda üniversitelerin takı tasarım bölümleri ile görüşmelerim sürüyor. Bu doğrultuda bilgisi olanların benimle bilgilerini paylaşmalarını istiyorum. Öğrenmek istediklerim: iyi bir takı tasarım eğitimi verebilecek üniversiteler, bu üniversitelerin atölye olanakları (atölyedeki araç gereçler, atölye sayısı, atölye çeşitleri), ders programları ve akademik kadroları. Bunların haricinde başka bilmem gereken neler olabilir? Bilgilerinizi bu sayfada yorum olarak paylaşabileceğiniz gibi, bilgi(at)nazotasarim.com adresinden de bana iletebilirsiniz. Tabii ki bu süreç sonunda yine sizlere yeni tasarımlar sunmak ve bilgilerimi öğrencilerimle paylaşmak en büyük hedefim. Paylaşacağınız bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Nazo Örgü Kullanarak Yıldız Nasıl Yapılır Bölüm 4/4
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar