16 Mart 2014 Pazar

Rosestyle Dream - Gülkent Biçkin

Rosestyle Dream
ROSESTYLE DREAM : Embroidery Kolye (Embroidery Necklace): Herkese Merhaba, Bu kolye çalışmam da kullandığım teknik Embroidery'dir . Kullandığım malzemeler ise  Taho kum boncuk  ve Turkuaz bo...

Bazı fikirler tutar dedik ve 21 Aralık 2013 günü çalışmaya başladık. Bu gün 16 Mart 2014, aradan yaklaşık 3 aylık bir süre geçti. Çalışma bu gün itibari ile sonlandı. Artık Emek Pınarı ve Nazo tasarım ayrı ayrı kendi yerlerinde yayına devam edecek. Bu güne değin tüm yayın ve yorumları kendi alanlarına aktardık ki, geriden gelen ve yeni katılımcılar, bizim ve siz katılımcıların deneyimlerinden aynı zamanda bilgi kırıntılarından yararlanabilsin. Önem arz edebilecek tüm girdileri Emek Pınarı projesinin başlangıcından bu güne kadar olan kısmını "Bunu Baş Ucumuza Asalım" sayfasında bir nevi index şeklinde toparlamaya çalıştık. Tabi ki bu bölüm her zaman canlı olacak ve zaman içinde önemli olabilecek tüm girdiler ile desteklenecek.

Bu gün itibari ile çalışma bittikten sonra bu açıklama yazısını yazacaktık ki, sabah Gülkent hanımdan gelen mail bu yazının bir nevi konu başlığı oldu, Rosestyle'in şansına. Kendisinin değişik ve güzel çalışmaları bulunuyor, blogunu ziyaret ettiğinizde göreceksiniz.

Gülkent hanımın bu yazının başlığına oturması bir tesadüf değil, kendisi daha önceleri Emek Pınarı projesi takip etmeye çalışmış ama tam olarak konuya vakıf olamamış. Amacımız zaten bu, kendisinin takıldığı bölümler için tüm katılımcıların yardımcı olacağına eminiz. Tabi ki daha sonra aramıza katılacak tüm katılımcılara da.
Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 4/6
Daha fazlası için www.YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar