6 Şubat 2013 Çarşamba

Facebook son durum

Nazo tasarım takımı olarak, prensip gereği hiç bir şekilde, hiç bir gönderiye etiketleme yapmıyoruz, hiç bir şekilde oyun daveti göndermiyoruz, yayınlarımızı www.nazodesing.com üzerinden yapıp Facebook'ta link olarak paylaşarak katılmıcıları haberdar etmeye çalışıyoruz. Nazo design takımından, ciddiyetten uzak, abdürst bir gönderi aldığınızda lütfen belirtilen linkin üzerine tıklamayın. Bu açıklamayı bir hafta içinde Facebook platformu üzerinden yediğimiz ataklar sonucu sizleri korumak amacı ile yapma gereği duyduk.

Son olarak bu itibari ile edindiğimiz bilgi. Facebook'a giriş yapılmaya çalıştığınızda. Hesabın geçici olarak askıya alındığı ve tarayıcıya zararlı bir yazılım yüklendiği yönünde bildirim önünüze geliyor. Ardında bir devam butonu beliriyor, devam etmeye çalıştığınızda, tarayıcıya yüklenen zararlı yazılımın temizleneceği yönünde bilgi veriliyor ve açıklama kısmında, yüklenecek yazılımın tüm Facebook bilgilerine ulaşabileceği yönünde. Buraya kadar her şey normal gözüküyor, adres satırında yazan adreste Facebook'a ait gözüküyor. Fakat, temiz olduğuna inandığınız başka bir makinada Facebook hesabınıza erişmeye çalıştığınızda süreç normal işliyor ve hesabınıza girebiliyorsunuz.

Bize gelen sorularda, üretmeye çalıştığımız çözümler arasında makinalarınızı güncel bir virüs tarama proğramı ile taratılması yönünde önerilerde bulunduk ama nafile virüs proğramları bahsetilen eklentiyi temizleyemuyor herhalde ki, sorun hala devam ediyor. Yapılması gereken en akıllıca çözüm, bilgisayarınızdaki bilgileriniz yedeğinin alınıp, bilgisayarınız formatlanması gibi görünüyor.

Bu sorunun yoğun olarak bu günlerde gündemde olmasından dolayı tüm katılımcıları bilgilendirme gereği duyduk.


Daha önce yapılan yorumlar


Ciyakliyorummmmm

Merhaba arkaadsalr ETSY deki malzeme dukkanidmaki ilk satisimi yaptim ,umarim gerisi gelir ,bu arad paypal ile yasadigim sorunu ayrica anlaticam cocumnude yazicam ki faydasi olsun sevgileirmle ayten https://www.etsy.com/transaction/116751596

Moonsten jewelry 06 Şubat 2013 Çarşamba 23:59

Tebrikler, hep böyle büyük çığlıklar bekliyoruz.

Ayten hanım kazancınız bereketli ve daim olsun. Hep böyle yüksek montanlı  satışlar bekliyoruz. Paypal sorununu bir blog girdisi olarak yazarsanız diğer katılımcılara kalıcı olması açısından çok daha iyi olur.

Ayrıca bilgisi olmayan katılımcılar için sattğınız ürünün içeriğinide belirtirseniz, çünkü bu konuda sorular gelecek gibi düşünüyoruz.

Nazo design 07 Şubat 2013 Perşembe 00:25

tesekkurkler

Cok tesekkur ederim umarim hepimiz yuksek satislar yapariz. Evet sattigim urun kalip ama bu kalibi kullanmak icin makinsida olmasi gerekiyor. Bu konuyu en kisa surede paylasicam. simdik blog girdisi yapmaya gidiyorum sevgiler

Moonsten jewelry 10 Şubat 2013 Pazar 04:52

tebrikler

Tebrikler canım daha çoooooooook çığlıklar atmanı diliyorum.

Zeolite design 07 Şbat 2013 Perşembe 14:16

tesekkurler

Cok tesekkur ederim hep beraber diyorum sevgilerimle

Moonsten jewelry 10 Şubat 2013 Pazar 18:45

Çift katlı beşli top nasıl yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder