13 Mayıs 2011 Cuma

Excellence in this - Mükemmellik bu

Excellence in this

----------

Mükemmellik bu

Nazlı DİKMEN

Yeter ki istensin, azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz. Nazlı DİKMEN hoşuna giden bir çalışmayı bakın kendi nasıl hayata geçirmiş. Kendi iletisinden okuyalım.

Bunu size atıp atmadığımı hatırlamıyorum, çok sevdiğim için bir daha atayım atmadıysam dedim, bizim burda bir bijuteri mağazası var bunun dörtlüsünü yapıp iki tarafa, ucununa taş koyarak kolye yapmışlar, bana modelin nasıl yapıldığını söylemediler, o zaman malzeme alayım siz bana fotoğrafa izin verin dedim tamam dediler, malzeme aldım fotoğrafı çektim evde yana döne bunu nasıl yaparım diye uğraştım ve 3'lü bir bileklik yapıp ucunada güzel bir aparat buldum, bundan 3 tane yaptım biri arkadaşıma doğumgünü biri başka bir arkadaşıma anneler günü haaa bir de mavisi vardı onu göndermişimdir o da yine başka bir arkadaşıma anneler günü hediyesi gitti bir tane bende kaldı.

Bu bilekliğimi çok seviyorum, henüz bana kalana aparat takamadım, terzi kendi söküğünü dikemezmiş ya:) ama tek sıkıntım malzeme bulmakta, bunun kum boncuğunun rengine su yeşili diyorlar, bana göre gri:) Ankara'da bir türlü bulamıyorum, bir de bu malzeme sıkıntısını giderebilsem çok iyi olacak.

Mavi bilekliğin aparatını da grinin aparatı gibi yaptım boyunu dört sıra daha uzattım, öyle daha kullanışlı oldu.


Tesbihte düğüm gizleme nasıl yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar