12 Haziran 2010 Cumartesi

Hemfest 2010

10 - 12 Haziran 2010 tarihleri arasında İstanbul halk eğitim merkezlerinin düzenlediği HEMFEST Cnrexpo İstanbul fuar merkezi Yeşilköy'de gerçekleşti.

Festivalin açılışı Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın eşi Emine ERDOĞAN ve Milli eğitim bakanı Nimet ÇUBUKÇU'nun katılımları ile gerçekleşti. Berna LAÇİN'in sunuculuğunu üstlendiği açılış töreninde ses sanatçısı Fatih KISAPARMAK'ın konseri renk kattı. Festival hakkında daha geniş bilgiyi www.hemfest.org adresinden edinebilirsiniz.

Festival süresince sergilenen ürünlerin bir kısmını sizinle paylaşmak istedim. Bu paylaşımın İstanbul'da olmayıp konuya ilgi duyanlar için faydalı olacağı düşüncesindeyim. Bu olağan üstü emek verilen el emeği ürünler sergi süresince görünebiliyor, sonrası içinde bu sayfa bir nebze olsun kalıcılık arz eder.

Not : Burada görüntülediğim ürünlerin eser sahipleri bana bilgi (at) nazotasarim.com elektronik posta adresinden ulaşabilirlerse, eser sahibinin ismi, kullandığı teknik, eser hakkında yazmak istedikleri açıklama, ilgilenenlerin kendilerine nasıl ulaşabilecekleri (web sitesi veya elektronik posta adresi) bilgilerini ekleyebilirim. Bu sayede çalışmaları hakkında ilgi duyanlar daha fazla bilgi edinebilirler.
Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar