13 Mayıs 2010 Perşembe

Fashion Show in Vienna - Hanımefendi beni gösteriyor ama

Fashion Show in Vienna

Internationaler Zeitgenössischer Frauenkulturverein president Pakize SEREN

----------

Hanımefendi beni gösteriyor ama

Uluslararası çağdaş kadınlar kültür derneği (Internationaler Zeitgenössischer Frauenkulturverein) başkanı Sayın Pakize SEREN beni gösteriyor ama!

Tarih 24 Kasım 2009 Saat 11:07

"VİYANA'DAN SEVGİLER PAKİZE SEREN- Takılarınız Hakkında

Merhaba Nazife Hanım,

Ben sizin sitenizi bir tesadüf sonucu buldum ve inanın çok mutlu oldum. Ben amatör bir takı öğrencisiyim sizin gibi emekliyim ve zamanın ne kadar değerli olduğunu bilenlerdenim, hayatın her evresinde değişik şeyleri öğrenmeye açık olmak gerektiğini düşünüyorum, bir şeyler öğrenmek ve bunu paylasmanin zevkini biliyorum. Sizin sitenizi görünce sizin benim Öğretmenim olabileceğinizi düşündüm, eğer değerli vaktinizden ayırma imkanınız olursa çok sevinirim.

Ben ülkemden uzak yasayan şansız insanlardan biriyim ve benim gibi olanlara yardımcı olmak amacındayim. Size nasıl ulaşacağımı bilmediğim için bu mailinizi kullandım. Eğer size ulaşacağım bir telefonunuz varsa cok sevinirim. Ben benimkileri size vereceğim. Buralarda takı yapımında hanımlarımıza psikolojik destek olarak yardımcı olmaya çalışıyorum, çünkü ben kendimi bu boncuklar sayesinde toparladım ve hayata yeniden döndüm diyebilirim.
Zamanınızı almak istemiyorum. Ben Pakize SEREN Uluslararası çağdaş kadınlar kültür derneği başkanıyım ve işim hanımlarla bu yüzden yardım talep ediyorum. Bana mail atarsanız sevinirim.

En azindan size ulaşmış oldugumu bilmek isterim.

Sevgi ve Selamlarımla.

Pakize SEREN"

Bu elektronik posta ile bana ulaştı, bu etkinliğin fitilini kendisi ateşledi, işin peşini bırakmadı, projeyi üretti, Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçiliği, Türkiye Cumhuriyeti Viyana Başkonsolosluğu, Viyana 10. Bölge Belediye Başkanlığı, yine Viyana 23. Bölge Belediye başkanlığı, ayrıca Avusturya'da bulunan parti başkanlıklarına ulaştı. Yaklaşık altı aylık bir sürede bu projesini gerçekleştirdi. Ben dahil herkesin bu etkinliğe katılımı sağladı. Bir Türk ve Dünya kadını olarak bu etkinliğin altına imzasını attı. Elinizi uzatıp beni gösterdiğiniz gibi, eminim bu satırları okuyan herkes öncelikle ellerini uzatıp sizi gösterip takdir edecekler, ondan sonra beni.

Not : Sayın Pakize SEREN hanımefendinin elektronik postası bilgileri dahilinde izin onayı alınarak yayınlanmıştır.

Yin ile yang peyote tekniği ile nasıl yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar