26 Ocak 2014 Pazar

Nazlı sayfalar: Silk Necklace, Cotton Necklace, Pendant, Necklace ...

Nazlı sayfalar: Silk Necklace, Cotton Necklace, Pendant, Necklace ...:      Bu kolyeyi yaparken Grup arkadaşım Fatma Erdoğan'ın kolyelerinden esinlendim, arada sırada değişiklik iyi oluyor. Fatma Ha...

Nazlı hanım kendi blogunda bu çalışmanın hem esin kaynağını hemde nasıl yaptığı hakkında bilgi vermiş. Güzel ve zevkli bir çalışma olmuş.

Yanlız "Buy Now" butonundaki linkte ufak ama önemli bir ayrıntıyı gözden kaçırmış. Bu başlık altında " Burada bir ayrıntı daha var. Bu butona link verirken, link verdiğiniz bölümde altta küçük bir kutucuk bulunuyor "bu linki yeni pencerede aç" bunu kullanmanızı tavsiye ederiz, gerekçesini şu şekilde açıklayalım. Ziyaretçi butona tıkladığında mağazanız yeni bir pencerede açılacak ama, ziyareçti bloğunuzu terk etmemiş olacak, dönüp tekrar yayınlarınıza bakabilecek." bahsettiğimiz gibi mağaza linkini başka bir sayfada açmasını sağlamazsa, ziyaretçi butona bastığı zaman kendi bloğundan ayrılıp mağasına yönlenecek. Tabiki rasgele ziyaretçiden bahsediyoruz. Geri tuşu ile tekrar bloguna geri gelmek böyle bir kullanıcı için zahmet verici bir iş olacak. Oysaki tırnak içindeki ayrıntıyı uyguladığında hem blogu hem de magazası ziyaretçinin tarayıcısında açık olacak.

Devamı »
Nazo Örgü İle Üçgen Nasıl Yapılır
Daha fazlası için www.YouTube.com/NazoDesign