26 Ocak 2014 Pazar

Nazlı sayfalar: Silk Necklace, Cotton Necklace, Pendant, Necklace ...

Nazlı sayfalar: Silk Necklace, Cotton Necklace, Pendant, Necklace ...:      Bu kolyeyi yaparken Grup arkadaşım Fatma Erdoğan'ın kolyelerinden esinlendim, arada sırada değişiklik iyi oluyor. Fatma Ha...

Nazlı hanım kendi blogunda bu çalışmanın hem esin kaynağını hemde nasıl yaptığı hakkında bilgi vermiş. Güzel ve zevkli bir çalışma olmuş.

Yanlız "Buy Now" butonundaki linkte ufak ama önemli bir ayrıntıyı gözden kaçırmış. Bu başlık altında " Burada bir ayrıntı daha var. Bu butona link verirken, link verdiğiniz bölümde altta küçük bir kutucuk bulunuyor "bu linki yeni pencerede aç" bunu kullanmanızı tavsiye ederiz, gerekçesini şu şekilde açıklayalım. Ziyaretçi butona tıkladığında mağazanız yeni bir pencerede açılacak ama, ziyareçti bloğunuzu terk etmemiş olacak, dönüp tekrar yayınlarınıza bakabilecek." bahsettiğimiz gibi mağaza linkini başka bir sayfada açmasını sağlamazsa, ziyaretçi butona bastığı zaman kendi bloğundan ayrılıp mağasına yönlenecek. Tabiki rasgele ziyaretçiden bahsediyoruz. Geri tuşu ile tekrar bloguna geri gelmek böyle bir kullanıcı için zahmet verici bir iş olacak. Oysaki tırnak içindeki ayrıntıyı uyguladığında hem blogu hem de magazası ziyaretçinin tarayıcısında açık olacak.

Devamı »
Nazo Örgü İle Üçgen Nasıl Yapılır
Daha fazlası için www.YouTube.com/NazoDesign


4 yorum:

 1. Bir onu çözemedim hala arıyorum :) :)

  YanıtlaSil
 2. Tamamdır, yeni HTML buldu oğlum halletti :)

  YanıtlaSil
 3. Sayın Adminim;blog düzenlemelerini kendi bloğum için adm adım anlamaya ve takip etmeye çalışıyorum ancak "Buy Now" kısmına nasıl ve nereden link vereceğimi anlayamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://www.prodigystream.com/2014/01/bu-yayn-ornek-alarak-bir-duzenlemeye.html bu sayfadaki, "Buy Now" butonununu tıpkı bir resim gibi sağ tıklayıp bilgisayarınıza kaydedin. Sonrasında Bloğunuzdaki yayınlalayacağınız safyanın istediğiniz yerine yine tıpkı bir resim ekler gibi ekleyin. Ardından resmi karalayın, yani seçin. Üst menüde bulunan link ikonunu tıklayın ve gelen ekrana dükkanınız adresini yazın. Tamam demeden önce hemen üzerinde bulunan "bu linki yeni pencerede aç" kutucuğunu işaretleyin ve tamam deyin. Buy Now resmi bir link haline gelmiş ve ayrı bir sayfada açılıyor olması lazım. Ayrıca HTML kodları ile uğraşmanıza gerek yok.

   Sil

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar