13 Temmuz 2013 Cumartesi

Bölüm birincisi

Bölüm birincisi olarak mevzun olduk.

Sayın Nazife ARPACI

2012 - 2013 Akademik Yılı Meslek Yüksekokulu

Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Proğramı

BİRİNCİSİ

Prof. Dr. Nihat KÜÇÜKSAVAŞ

Rektör
Daha önce yapılan yormlar.


Tebrikler Nazife Hocam

Nazife hocam sizinle gurur duyuyorum.Azminize hayranım.Hemde birincilikle bitirmenize çok ama çok sevindim.

Tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Gülden TAKI 13 Temmuz 2013 Cumartesi 22:56

Tebrikleeeeerrr:)

Tebrikleeeeerrr:)

Hale TOKATLI 13 Temmuz 2013 Cumartesi 23:04

Çok yoğun okul dönemim

Çok yoğun okul dönemim şimdilik birincilikle sona erdi. Bu zaman zarfında hiçbir desteğini benden esirgemeyen sevgili eşime, canım çocuklarıma ve çok değerli siz arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Herkese güzel dileklerinden dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bugün yaşadıklarımı sadece yaşamak gerek diyorum. Duygulara sığdırmak mümkün değil. Hepinizi çok seviyorum......

Nazife ARPACI 13 Temmuz 2013 Cumartesi 23:31

Canım Nazife Hocam

Canı gönülden tebrik ediyorum canım Nazife hocam,törenin yapılacağı saatten bu yana bilgisayarın başına gelip gidiyorum töreninizden bir fotoğraf karenizi görebilmek için,şükürler olsun.. Çok çalıştınız çok uykusuz kaldınız belki tencereniz çok yemeksiz kaldı :)) ama hep bölüm diploması hem birincilik, çalışmalarınız da dualarımız da çok şükür karşılığını buldu canı gönülden tebrik ediyorum ( içim çok coştu daha neler neler yazarım ama admin le bozuşmamam gerek banlanmıyım sonra) :)) Adminimiz sizden de Allah razı olsun sizin de bu ödül ve birincilikte çok desteğiniz var bunu biliyoruz.Hocam bizde sizi çok seviyoruuzzzz...

Şermince Takı Tasarım 14 Temmuz Pazar 00:19

Admin kötü değil. :-)

Adminnin tek işi var, gönül ile dudak mesafesi kısa olanların söylemlerini burada yayınlayabilmelerini sağlamak. Düşündüğünü düşüren sakarları sever. :-)

Nazo Design 14 Temmuz 2013 Pazar 00:30

Tebrikler.

Tebrik ederim hocam, zaten bölüm birinciliğini bekliyorduk, sizinle gurur duyuyoruz. Admin olmasa hepimizin hali harap. Adminimize de sabırları için çooook teşekkürler.

Nazlı DİKMEN 14 Temmuz 2013 Pazar 08:56

Tebrik ve devamını dileme.

Sevgili hocam;
Şu an gurur kaynağı olduğunuzu bir kez daha belirtmek isterim. Şu an oğlum ve kızıma resminizi gönderdim ve bakın benim yaşımda hocamız ve bölüm birincisi. Azmin zaferini görün dedim. Herkes size gıpta ile baktı. Şimdi sırada bir dikey geçiş sınavıyla 4 yıllık lisansa tamamlama, arkadan, okutman, öğretim görevlisi, yard. doç. doçent, profesör olarak yükselmek gelebilir mi acaba.(çaktırmayın üniversitede çalışıyorum ya. kadro atamalarını yeni öğrendim de o bakımdan nasıl sıralanıyor yeni öğrendim de... yoksa bildiğimden değil.) ama yakışır size. Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölüm Başkanı Prof.Dr. Nazife Arpacı... (bu bölüm başkanlarının koltukları sallantıda. her an yerlerine gelebilirsiniz) Hey beee. Mimar Sinan'dan sonra yaşı ne olursa olsun başarıya giden benim hocam işte. Tabii ki benim hocam. (bu arada kendime de pay çıkartıyorum.) Siz uzun zamandır yazmadım ya.. ondan doldurdum buraları. Şaka bir yana . Gerçekten size tebrik ediyorum. Nice sağlıklı, başarılı ve huzurlu günlere ailenizle birlikte erişmenizi diliyorum. (Ayrıca törende boynunuzda ve kulağınızda hiç takı görmedim. Bunun nedenini oradakilerin üzülmemelesi için olsa gerek)

Serpil Gül PAÇAL 14 Temmuz 2013 Pazar 13:18

Canım Serpil'im,

Canım Serpil'im,

Güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum. İsmimin önüne koyduğun o sıfatlar beni çok gururlandırdı. Neden olmasın, belki birgün o da olur. Ama sanki yaş bu aralar daha hızlı gidiyor. Ömrüm yeterse onu da yaparım diye düşünüyorum.
Boynumda takı olmamasına gelince evde herşey kolilerin içinde cüppemi ve kepimi bile zor buldum. Bu kadar uzun süreceğini tahmin etmediğim için hepsini kolilemiştim. Takılarımda hepinizin bildiği gibi çek yatın altında ve üzeri kolilerle dolu. Onları indirmek mümkün olmadı. Törene giderken evin içinde 5 tane usta vardı. Sonra gelip gidenleri söylemiyorum. Her işi aynı anda yapmaya kalkarsan işte böyle oluyor. İnsan ömrü azaldıkça geride yapacak iş kalmasın istiyor. Evin tadilatı da bundan olsa gerek.

Yaşamayı seviyorum, başarıyı seviyorum, öğretmeyi benden çok seven biri daha olabileceğini düşünemiyorum.Paylaşmayı seviyorum. Sizleri seviyorum. Her biriniz benim için çok değerlisiniz. Yurdum kadınına ve gençliğine örnek olmak en büyük amacım. Özellikle gençlere.

Beraber daha çok işler yapacağız bundan eminim. Bu birincilikte senin de hakkın var biliyorsun. En sıkışık zamanımda, ödevlerimi hazırlamamda yardımlarını unutmayacağım. Ben bana yapılan hiçbir şeyi unutmam.
Tekrar hepinize teşekkürlerimi gönderirken, dualarınızı benden esirgemeyeceğinizi biliyorum.

Nazife ARPACI 14 Temmuz 2013 Pazar 16:35

Tebrikler ..

Sevgili hocam, sizi tüm içtenliğimle kutlarım. Sevgiler.

Nuran Kara KOÇ 16 Temmuz 2013 Salı 01:14

Hocam sizi tekrar tebrik

Hocam sizi tekrar tebrik ediyorum. İyiki varsınız.

Rüveyda ÖZER 18 Temmuz 2013 Perşembe 05:09

Çok tebrik ediyorum

Canım hocam sizi tekrar hem mevzuniyetinizi, hemde bölüm birinciliğinizi tebrik ediyor yanaklarınızdan şapur şupur öpüyorum canım Nazom.

Moonsten Jewelry 18 Temmuz 2013 Perşembe 05:55

Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 3/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar