16 Ekim 2013 Çarşamba

Tasarımcılar için İngilizce Çeviri

Herkese Merhaba!

İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Etsy gibi online satış sitelerinde dükkan açmak isteyen ama İngilizce bilmedikleri için bu düşüncelerini gerçekleştiremeyen pek çok insanla karşılaştım.

Ben de İngiliz dili ve edebiyatı bölümünde okuyan, daha önce Amerika'da yaşamış bir öğrenci olarak sizlere yardım etmek isterim. Ürün içeriklerini, ürün formlarını doldururken ve genel olarak site kullanımında İngilizce gereken yerlerde iletişim kurup birlikte çalışabiliriz. Bana ceren_msf(at)hotmail.com veya cerenhan93(at)gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Ceren HAN


Daha önce yapılan yorumlar


Bayram süprizi

Öncelikle Ceren aramıza hoş geldin.

Ceren bize dün gece yarısından sonra sitenin contact bölümünden attığı bir mesaj ile ulaştı.

İngilizce konusunda Emek pınarı katılımcılarına yardımcı olmak istediğini belirttiğinde, bizim için gerçekten bayram süprizi oldu. Bu konu hakkında uzun süredir nasıl böyle bir şey olgunlaştırırız diye düşünüyorduk. Ardından bu teklifini site üzerinden katılımcılarla paylaşmasını istedik. Ceren bu paylaşımda bulunurken elektronik postada bize aktardığı bir ayrıntıyı paylaşmayı gözden kaçırmış. Ceren vereceği bu destek için bir bedel talep edecek.

Buradan itibaren bu konu hakkında bir iş modeli geliştirebilirsek İngilizce eksikliği olan tüm katılımcılar bundan kazançlı çıkacaklar diye düşünüyoruz.

Ceren ile kuracağınız irtibat tamamı ile ikiniz arasında olacak.

Ceren'in aklında belli bir iş modeli varsa ve katılımcılarla paylaşırsa seviniriz ve hep birlikte bir iş modeli oluşturabiliriz.

Ceren aramıza tekrar hoş geldin, teklifini hep birlikte iyi bir şekilde yönetebilirsek herkes kazançlı çıkacaktır.

Nazo design 16 Ekim 2013 Çarşamba 23:31

Hoşbulduk, çok teşekkür

Hoşbulduk, çok teşekkür ederim. Umarım yardımcı olabilirim ve hepimiz kazançlı çıkarız. İş modeli ya da nasıl çalışabileceğimiz ile ilgili, şu anlık aklımda olan, ihtiyacı olanların bana ürünlerini anlatan yazıları göndermeleri ve benim de bunları İngilizce'ye çevirmem. Ayrıca sitede anlaşılmayan bölümlerde de yardımcı olabilirim. Fakat bunu sistematik bir şekilde nasıl yapabiliriz ya da nasıl geliştirebiliriz, bu konularda sizlerin fikirlerini ve önerilerini bekliyorum.

Ceren HAN 17 Ekim 2013 Perşembe 00:27

Ceren Hanım

Ceren hanım aramıza hoşgeldiniz,öncelikle bol satışlar dilerim,ingilizce çeviri konusu sizinde gözlemlemiş olduğunuz gibi gerçekten şahsım adına gerçekten problem takı yapmak büyük mutluluk benim için ama yabancı pazarda kendimi istediğim gibi ifade edemediğim için gerçekten üzüntü yaşıyorum bunu düşünmeniz bile büyük incelik çok teşekkürler sevgiler...

Şermince Takı Tasarım 17 ekim 2013 Perşembe 00:12

Hoş bulduk Şermin Hanım,

Hoş bulduk Şermin Hanım, yabancı dil gerçekten büyük bir engel olabiliyor. Umarım birlikte çalışarak bu sıkıntınızı giderebiliriz. Size yardımcı olmak isterim, bana mail atarsanız detayları da konuşabiliriz. İlginize teşekkür ederim, iyi çalışmalar!

Ceren HAN 17 ekim 2013 Perşembe 00:33

İlk aklımıza gelenler

Aktif olarak Emek projesine katılan katılımcılar çoğunlukla gmail adreslerini kullanıyorlar. Sizinde varsa gmail adresinizi kullanmanız, yoksa bir gmail adresi edinmeniz. Bu ne işe yarayacak? Katılımcılar ile birbirinizi listelerinize ekleyerek anlık olarak iletişim kurmanızı sağlayacak.
İş planı ve iyi yönetmek demiştik. Başlangıçta katılımcılar ile bire bir bağlantı kurarak ilerleyebilirsiniz, ama sonrasında Etsy'i kullanarak onun  üzerindende bir model geliştirebilirsiniz.

Nazo design 17 Ekim 2013 Perşembe 00:43

Gmail

Gmail adresim cerenhan93(at)gmail.com. İlgilenenler mail atarlarsa çok sevinirim. İlerleyen zamanlarda da site üzerinden daha planlı bir şekilde devam edebiliriz sanıyorum.

Ceren HAN 17 Ekim 2013 Perşembe 03:25

Hoşgeldiniz.

Hoşgeldiniz.


Nazlı DİKMEN 17 Ekim 2013 Perşembe 09:47

Hoşgeldiniz aramıza.

Hoşgeldiniz aramıza.

Rüveyda ÖZER 21 Ekim 2013 Pazartesi 15:18


Ürünlerimi İnternet Üzerinden Nasıl Satarım
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar