25 Ağustos 2013 Pazar

Etsy Dükkanımızın Süresi Biten Ürünlerini Yenilemeyi Nasıl Yapabiliriz

Bir süre önce etsy deki dükkanımda ürünlerimin süresinin bitmiş olduğunu gördüm ve kendimce sürelerini yenilemeye çalıştım fakat başarılı olamadım, sağolsun Pınar hanıma rica ettim bana yardımcı oldu siz arkadaşlarım için de bu adımları paylaşıyorum.İlk adım da etsy sayfanızı Türkçeye çevirmezseniz daha anlaşılabilir olacaktır.

1.Adım.. Etsy dükkanınızın sağ üst köşesinde (Your Shop) yazan yazının üzerine fareyi getirin tıklamayın menü açılsın bekleyin..

2.Adım.. Açılan menüde (Listings)'i tıklayın..

3.Adım.. Açılmış olan sayfa da Active Draft Inactive Sold Out Expired Featured diye linkler var (sayfanızı Türkçeye çevirmezseniz bu yazılar size yabancı gelmiyecektir)...

4.Adım...Bu yazıların içinden Expired'i tıklayın..

5.Adım..Süresi bitmiş olan ürünleriniz karşınızdaki ekranda görünüyor olacak,ürünlerinizin hepsinimi yoksa hangi ürünü yenilemek istiyorsanız yanındaki kutucukları işaretleyiniz...

6.Son adım..kutucukları işaretledikten sonra altta ( Renew) yazısını tıklayın,size yeni bir sayfa açılacak ve ürünlerinizin sürelerinin yenilenmiş olduğunu görüceksiniz..

Şermince Takı Tasarım


Daha önce yapılan yorumlar


Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler

Şermin hanım deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu şekilde katılımcılar yaşadıkları deneyimleri paylaştıkta, geriden gelenlere değerli bilgiler bırakacaklardır.

Nazo design 25 Ağustos 2012 Pazar 20:59

Hocam iyiki varsınız.Bizlere

Hocam iyiki varsınız.Bizlere değerli vaktinizi ayırıp hemen cevap yazıyorsunuz .Kendi adıma ve arkadaşlarımın adına teşekkürler.

Rüveyda ÖZER 27 Ağustos 2013 Salı 02:07

Önemli olan ilerlemek

Önemli olan ilerlemek, hepimiz deneyimlerimizi paylaşarak sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğiz.

Nazo design 27 Ağustos 2013 Salı 18:22

Hapishane İşi Top Örme Nasıl Yapılır. Bölüm 3/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign

/div>

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar