18 Ağustos 2013 Pazar

Emek Pınarı Projesi Araştırma Anketi

Herkese Merhaba! Pazar gününüz umarım güzel geçmiştir ve de tatlı bir akşam üzeri yaşıyorsunuzdur.


Bildiğiniz üzere iki haftaya İstanbul'a gelip projemizi ve bu proje kapsamında yetenekli Türk kadınları olarak sizlerin neler yapmış ve yapıyor olduğunuzu tüm Avrupa'ya anlatacağım. Eğer ki 10 dakikanızı ayırıp aşağıdaki linke tıklayarak anketi doldurursanız bana büyük bir yardımda bulunmuş olacaksınız. Şimdiden hepinize teşekkür ederim. Birçoğunuzla çok yakında yeniden görüşmek ve de tanışmak için can atıyorum.

Sevgiler,

Pınar


Emek Pinari
Bilgilendirme Onayi (Informed Consent)
Merhaba!


Sosyal girişimcilik ile ilgili bir araştırmaya katılmak için davet edildiniz. Bu araştırmanın amacı Emek Pınarı Projesi’nin proje katılımcıları üzerindeki etkilerini kavramak ve de projenin sosyal girişimcilik konusuna nasıl katkı sagladığını ölçmektir. Bu arastırmanın bulguları Avrupa Egitimsel Araştırma Konferansı’nda sunulacak ve hem Türkiye’nin hem de birçok Dogu Avrupa ülkesinin karşı karşıya kaldığı ekonomik ve sosyal sorunlara adres etmek için kullanılacaktır.

Bu araştırma Iowa State Universitesi Kurumsal İnceleme Kurulu tarafından onaylanmıştır. Arastırmaya katılmayı kabul ettiğiniz taktirde, katılımcı olarak kimliğiniz sunumlar ve de yayınlar sırasında tamamen gizli tutulacaktır.

Araştırmaya katılım sureci oldukça kolay. Bu çalışma için Emek Pınarı’na katılımınız hakkında on line bir anket doldurmanız gerekmektedir. Anketi tamamlama süresi yaklaşık olarak 10 dakika sürecektir.

"Continue" ya da "İleri" butonuna tıklayarak bu araştırmaya katılmayı kabul etmiş oluyorsunuz.


Teşekkürler!

_________________________________________


Hello!
You are invited to participate in a research study about social entrepreneurship. The purpose of this study is to gain insight into the impact that Prodigy Stream had on participants, as well as how the project contributes to social entrepreneurship. The findings of this study will be presented at the European Conference on Educational Research and will help address the many social and economic challenges that Turkey and many Central and Eastern European countries currently face.

This study was approved by the Iowa State University Institutional Review Board. If you agree to participate, your identity will be kept confidential in any publications or presentations that result from this research.

The process for participating in this study is simple. In this study, you will complete an online survey about your participation in Prodigy Stream. The entire survey will take you approximately 10 minutes to complete.

By clicking "Continue" you are providing consent to participate in this study.


Thank you!

Anket formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Hapishane İşi Top Örme Nasıl Yapılır. Bölüm 5/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar