4 Ağustos 2013 Pazar

Custom Made Necklace - Necklace - Original Necklace - Egypt Design

This necklace made by editing the original materials in Egypt.

Nuran Koç KARA


Daha önce yapılan yorumlar

Birde ayrıca ne yapabiliriz.

Nuran hanım ayrıca birde ne yapabiliriz? Burada yayınladığınız çalışmalarınızı, Etsy mağazanıza koydu iseniz, ürün altındaki açıklama kısmına ekleyebilirsiniz. Böylece burayı ziyaret eden biri ürününüzü almak ister veya daha sonra sipariş verip yaptırmak isterse mağazanıza ulaşabilsin. Oldu ya yayın esnasında mağaza linkinizi koymadınız, atladınız veya daha sonra mağazanızda satışa koydunuz. O zaman yorum kısmına yine mağaza linkinizi yazabilirsiniz. Her zaman için ilk önceliğimiz çalışmalarınızı satışla sonlandırıp, ekonomik değere dönüştürmek.

Nazo design 04 Ağustos 2013 Pazar 23:16

Harika bir tasarım daha.

Harika bir tasarım daha. müthiş..

Nazife ARPACı 04 Ağustos 2013 Pazar 23:48

Teşekkür

Sevgili hocam, ilk önce güzel yorumlarınız için teşekkürler..

Ben ürünlerimi ilk önce Etsy mağazama , daha sonra sitedeki blog bölümüne koyuyorum. Mağazamda ki tags bölümünü yazarken virgülle ayırıyorum. Sitedeki etiket kısmına, kopyala yapıştır yapıyorum.Doğruluğunu kontrol ettiğim halde, virgül ile ayırmayı unuttum. Dikkate alacağım. Mağaza link konusunu anlayamadım. Etsy' ürün açıklama bölümüne mi mağaza link imi koyacağım beni aydınlatırsanız sevirim. SEVGİLER..

Nuran Koç KARA 05 Ağustos 2013 Pazartesi 14:12

Etsy link

Etsy link kısmını buraya yaptığınız gönderilerin altına eklerseniz, burayı ziyaret edenlerin mağazanıza ulaşmasını sağlarsınız. Örnek olarak diger katılımcıların gönderilerini kontrol edebilirsiniz.

Nazo design 05 Ağustos 2013 Pazartesi 23:28 

Çift Katlı Kristalli Top Nasıl Yapılır? Bölüm 5/10
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar