2 Mayıs 2013 Perşembe

Müşteriniz Feedback Bırakmayı Bilmiyorsa


Merhaba arkadaşlar,

Bir süre önce Etsy'den sattığım iki ayrı ürünümü satın alan müşterilerden, bana gelen teşekkür ve beğeni mesajlarına cevap yazdım. Ürünümü satın aldıkları ve beğendikleri için teşekkür ettim. Ayrıca bir de bunu pozitif feedback vererek yapmalarını rica ettim. Ancak şansıma bu iki müşteri de bunu nasıl yapacaklarını bilmediklerini, bu konuda onları yönlendirmemi istediler. Biliyorsunuz ki, olumlu feedback ler gerçekten Etsy de satışlarımıza iyi yönde yansıyacak çok önemli bir durum.Bende bu konuda müşterilerimize nasıl yönlendirme yapacağımızı, bunu bir kalıp olarak Gmail deki Emek Pınarı kalıplar sayfamızda bize bir kalıp hazırlaması için sevgili Pınar'dan rica ettim. Pınar hemen bu konuda güzel bir çalışma daha hazırladı hemen kalıbı kendi adımı ekleyerek, müşterilerime mesajı yolladım.

Sizlerde bu kalıptan faydalanıp, feedback vermeyi bilmeyen müşterileriniz varsa, onları bu konuda yönlendirebilirsiniz.


Sevgili Pınar'a tekrar teşekkür ederim.

Gülden TAKI


Bu yayın ilk olarak 02 Mayıs 2013 Perşembe 02:47 tarihinde Nazo Design içinde Gülden TAKI tarafından yayınlandı.


Bu güne kadar yapılan yorumlar.


Kalıplarımız Çoğalıyor

Gülden'ciğim, asıl ben teşekkür ederim. Daha önce de belirttigim gibi, Google Drive'daki dökümanlarımız bizim için ufak birer sözlük gibi olsun istiyorum. O nedenle daha bir çok kalıp yaratmak ve bunları paylaşmak bence oldukça büyük bir önem teşkil ediyor. Bu kalıplar müşteriler ile yazışmak amacıyla olabileceği gibi, ürün açıklamaları şeklinde de olabilir. Ya da aklınıza artık ne geliyorsa. Fikir sizden. :)

Pınar ARPACI 02 Mayıs 2013 Perşembe 02:59

Nazo Örgü Kullanarak Yıldız Nasıl Yapılır Bölüm 4/4
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar