19 Nisan 2013 Cuma

Pusuladaki "S" Harfi

Bildiğiniz gibi pusulada bir "S" harfi vardır ve Güney'i gösterir. "N" harfinin aksine "S" harfi yönüne gitmek insanları daha çok cezbeder. O harf bir sıcaklık, rahatlık, ferahlık simgesi olarak algılanır hep. Orada güneş vardır, sımsıcacıktır, üşümezsiniz. Huzur bulursunuz. Hep söylenegelir, bir emekli olsamda Güney'e yerleşsem, ufacık bir evim, küçücük bir bahçem olsa diye.

Konu nereye mi gidiyor? Dün bir katılımcının ilk satışı gerçekleşti. Haberi aldığımızda bize göre önemli bir çalışmanın üzerindeydik, fakat zaman durdu sanki. Ardından yukarıdaki prağrafta yazdıklarımız nasıl oldu ise aklımıza geliverdi.

Emek Pınarı projesinin en başından beri bizimleydi. Önce bizi anlamaya çalıştı, ne yapmaya çalışıyorduk. Kendince bir söylem ortaya attı, asla unutamayız. "ne, şimdi boncukmu sayacağız, paramı? Onu deyiverin"  Böylece özetledi bizim anlatmak istediklerimizi. Yurt dışı platformda mağazasını açtı, kendini anlattı ve dün ilk denizaşırı satışını gerçekleştirip, kargosunu ABD'deki müşterisine göndermek üzere hazırladı.

Bize göre modern Türk kadının asla yaş almayacağının ve inandığı bir işin hem arkasında duracağının, hemde peşinden gideceğinin bir simgesi.


Bundan sonrası için daha fazla birşey yazmaya gerek yok. Pusuladaki "S" harfini gösterdiği yönü merak ediyorsanız katılımcının profil sayfası size herşeyi anlatacaktır.


Daha önce yapılan yorumlar


Hayırlı olsun.

Selma Ablacığım, hayırlı uğurlu olsun. Satışlarının arkası tez zamanda gelsin inşaallah.

Nazlı DİKMEN 19 Nisan 2013 Cuma 08:08

Sevgiler nazlıcığım.

Nazlıcığım çok teşekkür ediyorum.Bütün yol arkadaşlarımızın çok çok satışlar yapmasını diliyorum.

Selma YALÇIN 19 Nisan 2013 Cuma 22:36

Tebrikler.

Sevgili Selma hanımcığım
Çok sevindim.Sevgiler.

Manolya SUCUKÇU 19 Nisan 2013 Cuma 08:13

çok teşekkürler

Manolya hanım.Benden de size sevgiler,selamlar.

Selma YALÇIN 19 Nisan 2013 Cuma 22:51

Kutlama

Duyduğum mutlulukla birlikte sizi sevgiyle kucaklıyorum.

Hatice ŞENGÜR 19 Nisan 2013 Cuma 12:34

Hatice hanım çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimiz karşılıklı bende sizi kucaklıyorum.

Selma YALÇIN 19 Nisan 2013 Cuma 22:57

Pusuladaki "N" harfi

Vallahi o kadar güzel ve etkileyici yazmışsınız ki ne diyeceğimi bilemedim. Pusulada bir S harfi var, ama bir de N harfi var, o da bana göre NAZO anlamına geliyor. Siz bizim kuzeyimiz, kutup yıldızımızsınız. Bizi yönlendiriyor, doğru yolda yürütüyorsunuz. Yazdığınız bu güzel ifadeler sizin kalbinizin iyiliğini, büyüklüğünü gösteriyor. Ben de bu büyük Nazo ailesinin en yaşlı bir üyesi olarak sizin yönlendirmelerinizle elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ne mutlu ki eğer katkıda bulunuyorsam. Sizler bana bu "kıdemli" yaşımda büyük bir destek ve amaç sağlıyorsunuz ben de elimden geleni yapıyorum. Sağolun varolun. Hep kutup yıldızımız olarak kalın. Yorumcu arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim. Yolumuz açık olsun.

Selma YALÇIN 19 Nisan 2013 Cuma 22:28

Pusuladaki "S" Harfi

Bütün işlerimi buraktım sizin paylaşımlarınızı yorumlarınızı okuyorum yaa bunca zamandır neler kaybetmişim sizlerin aranıza katılmayarak sıçak bir ortam Pusuladaki "S" Harfi çok etkileyciydi arkadaşlarımın her birinin eline, emeğine sağlık burda olmaktan dolayı son derece mutlu ve huzurluyum. Herşey var burda arkadaşlık,dostluk,sevgi,eğitim,satış,bilgi,güzellik,paylşım ve HUZUR.

Nalan Takı Tasarım 18 Aralık 2013 Çarşamba 13:39

Nalan'cığım, İnsan

Nalan'cığım, İnsan sevdiklerinin yanında huzur duyar ve mutlu olur. Ben birilerine birşeyler öğrettikçe, onlar öğrenip te gözlerinin içi gülünce hele bir de yanağıma bir öpücük kondurunca, huzurum ve mutluluğum iki katına çıkar. Sen şimdi bu yazılarınla benim huzurumu ve mutluluğumu iki katına çıkarttın. Hiç bir şey için geç değildir. Sadece herşeyin bir zamanı vardır. Seninle yüzyüze tanışıp koklaşmamızda demek 2013 Kasım ayı olacakmış. Rabbim hepinizden razı olsun. Hepinizin yolunu açık etsin. ve en önemlisi hep doğru insanlarla karşılaştırsın. Güzel günler hepimizin olsun.

Nazife ARPACI 18 Aralık 2013 Cuma 19:11

Deri Kapama Nasıl Yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar