19 Nisan 2013 Cuma

Kompozisyonlar

Dedik şu bizim markete bakalım ne var ne yok diye. İki çalışma dikkatimizi çekti, ama üründen ziyade yapılan çalışmalar.

Ayrıca bir not daha düşelim, bu yazı yazıldığı an itibari ile 400 tane ürüne sadece 4 tane kalmış. :-) Tabiki sadece sergilenenleri görebildik. Satılanları kayda almıyoruz. Onları, alanlar güle güle kullansın demekten başka lafımız yok.


Biri Zeynep Sarsar BOZDAĞ'ın ürün sergilerken yaptığı kolaj çalışması.

Zeynep Sarsar BOZDAĞ Etsy Shop


İkincisi ise Hatice ŞENGÜR'ün mağaza banneri çalışması.

Hatice Şengür Etsy Shop

Gerçi Pınar'da Hatice hanımın banner konusunu dillendirmişti ama gözden kaçtı herhalde? Mağaza açılışı için uzun bir uğraş verildi ama başlık şık oldu. :-)

Mağazalarda bu tür kompozisyonlar görmek gerçekten sevindirici. Başlarda sorunumuz kaliteli resim çekmekti ama görüyoruz ki, birileri hızlı ilerliyor.

Bunlar güzel şeyler, daha neler olacak bakalım zaman bunların hepsini bizlere gösterecek.

Evet başlarda sorun kaliteli resim çekmekti. Fakat çektiğiniz resimleri işleyerek, bir o kadar çarpıcı görüntüler yaratmakta, çalışmalarınızın müşteriler üzerinde görsel etkisini arttırır. Ürününüzü daha al benili ve cazip kılar. Vitrin her zaman önemlidir.

İlk başlarda kullanımı kolay diye sizlere Picasa proğramını önermiştik. Gördük ki, bu yetmez diyenlerde çıkacak. İlk fırsatta sizlere çok daha profesyonel bir resim proğramı ve basit kullanımı için bir yazı yazacağız. Basit kullanımı diye özellikle vurguladık. Sizlere aktaracağımız proğram uçsuz bucaksız bir derya. İsteyenler ufuklarını istedikleri kadar genişletebilir.


Daha önce yapılan yorumlar.

Harikulade

Gerçekten inanılmaz güzel olmuş her iki dükkandaki bu çalısma ve çabayı kutlamadan edemeyeceğim. Ben sevdim hemde beğendim tebrikler arkadaşlar.

Moonsten jewelry 19 Nisan 2013 Cuma 03:51

Teşekkürler

Sevgili Ayten, teşekkür ederim. Kuzenimin elinden çıktı bu çalışma. Birlikte karar verdik.Hazırlanan dizayn ve renk tercihi benim, Diğer çalışmalar O'nun emekleri.

Hatic ŞENGÜR 19 Nisan 2013 Cuma 12:22

Zeynep'cim, Benim zincir

Zeynep'cim, Benim zincir güzelim,

Kızmıyorsun değil mi sana böyle seslendiğim için. Senin hoşgörülü, paylaşımcı yaklaşım sonucunda doğdu bu sıfat. Çok güzel bir kompozisyon olmuş. Keşke yeterli bilgi birikimimiz olsa da hepimiz yaratıcılıklarımızı ortaya koyabilsek. Benim banner çalışmam bana ait değil mesela.

Hatice ŞENGÜR 19 Nisan 2013 Cuma 12:45

Sevgili Ayten, Nazo design

Sevgili Ayten, Nazo design teşekkür ederim.

Zeynep BOZDAĞ 19 Nisan 2013 Cuma 13:02

Hatice'ciğim çok teşekkür

Hatice'ciğim çok teşekkür ederim. geçenlerde kolaj çalışması olan bir dükkan dikkatimi çekti, Fotoğrafların takıları desteklemesi, uyumu çok hoştu. Başladım araştırmaya netten hoşuma giden fotoğrafları dosyalamaya yaptığım bilekliğe kompozisyondaki fotoğrafı uygun gördüm, kızıma da fikrimi anlattım. Photo shop da yaptı. Benim de çok hoşuma gitti. Aynen yeterli bilgiye sahip olmayınca yardımlarla gidiyoruz. Sağ olsunlar iyi ki gençler var, Ne yapalım biz 60 kuşağıyız geç kaldık teknolojiye Pınarcığımız, Adminimiz, Genç arkadaşlarımızın bilgilerinden faydalanıyoruz. :))

Zeynep BOZDAĞ 19 Nisan 2013 Cuma 13:35

Etsy/ listign

https://www.etsy.com/listing/115345122/sale-skyscrape-antique-brass-chain?ref=usr_faveitems

Ben çok beğendim.

Zeynep BOZDAĞ 19 Nisan 2013 Cuma 13:42

Sevgili Nazo Design, Zeynep ve Hatice

Kompozisyonlar çok güzel olmuş.Ben de çok beğendim.Zeynep hanımcığım,siz 60 kuşağıyız teknolojiye geç kaldık diyorsunuz.Ben ne yapayım 50 kuşağı olarak. Dört gözle oğlumun tatile gelmesini bekliyorum.Grubun paylaşımları ile birş eyler yapmaya çalışıyorum.
Sevgiler.

Manolya SUCUKÇU 20 Nisan 2013 Cumartesi 10:01

Ben yeni kuşağımda ne oluyor

Ben yeni kuşağımda ne oluyor. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN....

Tuğba ÇETİN 20 Nisan 2013 Cumartesi 11:21

Yardım Çağrısı

Tugba'cığım, merhaba! Yardım çağrını duydum. :) Hangi konuda yardım almak istiyorsan lütfen Emek Projesi'ni tıklayip ilgili konunun altına yorum bırak. Ama öyle sanıyorum ki proje kapsamındaki hemen her şey gayet açık bir şekilde anlatılmış ve de tartışılmış durumda. Yine de, yardıma ihtiyaç duyduğun anda bir tane mesaj göndermen yeterli. :)

Sevgiler

Pınar ARPACI 22 Nisan 2013 Pazartesi 05:55

Manolya Hanım'cığım teşekkür

Manolya Hanım'cığım teşekkür ederim,yakında Adminimizden profesyonel resim programı kullanımı duyurusu alırız Tuğba'cığım yardıma ihtiyacın olduğunda seslenmen yeterli SEVGİLER

Zeynep BOZDAĞ 20 Nisan 2013 Cumartesi 21:34

İtalyan deri kristal kolye
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar