11 Nisan 2013 Perşembe

Hapishane İşi Kolye

Hapishane işi tekniği ile örülmüş ve kristal boncuk kullanılarak yapılmış,her türlü giyside kullanılabilecek, şık bir kolyedir.

Fiyatı 50 tl+kargodur.

İletişim adresi gulayinevreni(at)gmail.com dur

Gülay EVREN


Daha önce yapılan yorumlar


Gülay hanım daha öncede değinmiştik

Gülay hanım daha öncede bu konuya değinmiştik. Lütfen gönderilerinizi yaparken imla kurallarına dikkat edelim. Tüm gönderilerinizi küçük haflerle yazıyorsunuz ve cümlenin nerede başladığı, nerede bittiği belli olmuyor. Bunu yazdıklarınız anlaşılır olabilmesi için her seferinde düzeltmek zorunda kalıyoruz. Tag kısmında kelimeleri kullanmak yerine aralarını virgül ile ayırmadan uzun kelime gurupları koyuyorsunuz buda tag bölümünün özelliğinin yitirilmesine neden oluyor. Mail adresinizi gülayınevreni(at)gmail.com şeklinde aktarmışsınız bunuda düzelttik. Malefef şu an için hiç bir sistem mail adreslerinde Türkçe karakterleri tanımıyor. Kendi mail adresinizi kontrol ederseniz, mail adresinizin sizin yazdığnız gibi olmadığını göreceksiniz. Bu yazdığınız şekli ile biri size ulaşmaya kalktığında mail adresi hatası ile karşılacaktır. Bunuda gulayinevreni(at)gmail.com olarak düzellitik. Uyarılarımız tamamen yapıcı yöndedir lütfen alınmayın. Bunları özelden yazmak yerine, buraya yazmamızın nedeni diğer katlımcılarında bu satırları okuyup ayn hatalara düşmelerini engellemek içindir.
Bu vesile ile, bize gelen eleştirilerde oluyor. http://www.nazodesign.com/content/hapishane-i%C5%9Fi-kolye örneğinde olduğu gibi, link adreslerimizin neden acayip karekterler içerdiği yönünde. Tamam sistemler şu an için mail adreslerinde Türkçe karakterleri tanımayabilir. Ama Türkçe konuşulan ve yaşayan bir dil, bunun kabul edilmesi gerekiyor. Onun için biz linklerimizde Türkçe karakterlerden vaz geçmeyip ısrarla kullanıyoruz. Bu tüm sistemler tarafından kabul edilmek zorunda ve edilecekte. Bunu her platforma aktardığımız gibi. Tüm yayın yaptığımız platformlardada ödün vermeden kullanıyoruz. Bu son yazdığımız parağraf biraz teknik kaçtı, ama üzerinde ısrarla durulması gereken bir konu.

Nazo design 11Nisan 2013 Perşembe 15:05

sevgili nazo

size çok teşekkür ediyorum, alınmıyorum, uyarılarınızı dikkate alıp, daha dikkatli davranacağım . sağolun

Gülay EVREN 14 Nisan 2013 Pazar 00:38

Yapici Elestiri

Gülay'cığım,
Ben de bu eleştiriye katılıyorum. Bu, bir çok sanal ortamda, bir çok kişi tarafından yapılan bir hata maalesef. Hem Türkce'nin erezyona ugradığından yakınıyoruz hem de onu güzel ve doğru bir şekilde kullanmamaya devam ediyoruz. Belki bizim yapmaya çalıştığımız kendi çapımızda, ufak bir katkı; ama eminimim bu ufak adımlar işe yarayacak. Burada büyük bir aile olduk. Aile arasında eleştirilerin her daim yapıcı eleştiri olarak algılanıyor olduğundan hiçbir şüphem yok. :)
Sevgiler!

Pınar ARPACI 14 Nisan 2013 Pazar 04:30

pınarcığım

sizlerden gelen hiç bir eleştiriye tarafımdan alınma olmaz. burada ,,ikazları dikkate alıp ,daha iyi olacağız,biz bu platformda sizlerin sayesinde varız. sevgilerimle

Gülay EVREN 21 Nisan 2013 Pazar 21:25

Yin ile yang peyote tekniği ile nasıl yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar