15 Mart 2013 Cuma

Yorum Bölümü

Sevgili arkadaşlarım benim bir ricam olacak, Emek Pınarı Projemizdeki ürünlerimizin alt kısımlarına yazdığımız yorumlarımızı sadece ürünlerle ilgili yapalım, alıcının ürünün altındaki yorumu okuduğunda kafası karışmasın, benim ki sadece bir fikir ne dersiniz?Daha önce yapılan yorumlar.


Mantıklı bir öneri

Oldukça mantıklı bir öneri. Burada sizin yaptığınız gibi ifade edilmesi gereken başka şeyler olduğunda, bu başlık gibi bir başlık açılarak gerekli yorumlar altına yapılarak ilerleyebiliriz.

Nazo design 15 Mart 2013 Cuma 10:57

Blog entry

Soru sorulduğunda arkadaşlar blog entry bölümüne girip sorunuzu sorun, buradan size daha çabuk ulaşılır, hem herkes soru aramak zorunda kalmaz. Başlıklarımız da Emek Projesi başlığında görünür.

Nazlı DİKMEN 15 Mart 2013 Cuma 11:07

Başka neler yapılabilir?

Geçenlerde Hale hanımın bir önerisi vardı. Bu site üzerinde bir forum bölümü açmak yönünde. Bu konu hakkında uzun süredir araştırma içindeyiz. Forum bölümünü eklemek hiç sorun değil, kullandığımız alt yapı ile bir kaç dakikada kullanılabilir hale getirilebilir. Kafamızda şöyle bir soru işareti var, efektif kullanılabilir mi? Sosyal medyada bu deneyimi yaşadık, treadlar uzayıp gidiyor ve arandığında ulaşlması sorun oluyor. Sizin öneriniz gibi forum başlığı yerine blog entry yaparak ilerlersek her şey daha derli toplu ve bir başlık altında kalmış olur. Böylece geriden gelenler konu hakkında daha sağılıklı bilgi alabilir. Kullandığmız sistemin arama alt yapısı buna oldukça müsait, arama kutucuğuna aradığınız kelimeyi yazarak hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.

Bu ayrıca bize ne fayda sağlar? Burada yazdıklarımız hızlı bir şekilde arama motorlar tarafından indexlenir ver daha hızlı ziyaretçilerin ulaşmasını sağlayabilir. Amacımız zaten bu değil mi? Ulaşılabilir olmak.

Bu şekilde kullanacağınız blog girişlerini renklendirebilirsinizde. Öncekide olsa çalışmalarınızdan biri ile renklendirebilirsiniz, blog girişi yaparken resim ekleme imkanı her zaman mevcut. Artı sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza bağlı olarak çalışma kolajları oluşturabilirsiniz. Böylece renk katılabilir.

Başka bir girdideki bilgiye link vererek referans gösterebilirsiniz. Fikirler şimdilik böyle, zaman içinde konuştukça gelişebilir.

Nazo design 15 Mart 2013 Cuma 11:25

Forum ve site

Ben forumun site kadar faydalı olacağını düşünmüyorum, çünkü forumlar bol bol takip istiyor, bol sohbet muhabbet oluyor, onlarda olacak tabi ki; zaten facee de yeteri kadar muhabbet ediyoruz, yararlı bilgileri net ve öz bir şekilde siteden öğrenebiliriz. Forum olduğunda sıkıntının daha çok olacağını düşünüyorum tecrübelerime dayanarak, bir forumda genel moderatörüm. Saygılar.

Nazlı DİKMEN 15 Mart 2013 Cuma 11:32

Bu konuda aynı fikirdeyiz

Bu konuda sizinle aynı fikirdeyiz. Deneyimi olan diğer katılımcılarda fikirlerini aktarırlarsa iyi olur. Bizim buradaki asıl amacımız doğrultusunda hareket etmemiz gerekiyor. Elimizden geldiğince kullanımı efektif tutmamız gerekiyor. Dikkat çektiğiniz üzere sosyal medyada sohbetler yapılıyor (ellerinize sağlık, çok beğendim vs). Burada aslolan daha teknik kısım, kullandığınız materyalin nasıl bağlanacağı veya misinanın mı ipin mi daha iyi sonuç vereceği yönündeki bilgi paylaşımlarınız. Bunlar hem katılımcılara hemde daha sonra geriden gelenlere yardımcı olacaktır. Bunlar hep tecrübe ile sabit, arama motorları sonuçlarına baktığımızda aranan kelimeler ile siteye gelişler hep bu yönde, yani insanlar eksiklerini tamamlamak istiyor. Amacımız bu değil mi zaten bilgimizi paylaşarak büyütme.

Nazo design 15 Mart 2013 Cuma 11:40

Bence forum.....

Bence forum gereksiz,çünkü bu sayfalarda yapılan konuşmalar, tartışmalar ve bilgi alışverişi daha samimi bir ortam yaratı yor. Ayrıca bilgiler de güncel kalıyor.

Sevgiler,

Mintiwall 16 Mart 2013 Cumartesi 11:19

Timsah kapama nasıl yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar