8 Mart 2013 Cuma

Süresi Biten Ürünler (Expired)

Arkadaşlar benim dikkatimi çeken bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim; dükkanıma baktığımda bazı ürünlerimin listemde gözükmediğini gördüm, araştırdım;

-Your Bill bölümüne girin,
-Listing bölümüne tıklayın,
-Expired bölümüne girdiğinizde yayında süresi dolmuş ürünlerinizi göreceksiniz, süresi biten ürünlerinizi işaretleyip yenile butonuna basın. Yenilenen ürünler 4 ay listede kalıyormuş bilginiz olsun.Daha önce yapılan yorumlar.


Bu konuya dikkat çekmeniz iyi oldu.

Nazlı hanım, bu konuya dikkat çekmeniz iyi oldu. Etsy'e 0.20 cent verip bir ürün koyduğunuzuda sürekli yayında kalmıyor, belittiğiniz gibi dört ay sonra ürün vitrinden düşüyor. Tekrar vitrine çıkarttığınız zaman yine bir 0.20 cent sarj ediyor. Tabi bu süreç içinde siz ürünü satıp, tekrar vitrine koyduğunuzda  0.20 cent ödüyorsunuz. Özetlemek gerekirse Etsy ürününüzü vitrininizde sergilemek için, o ürünü hiç satamazsanız 4 aylık kira bedeli olarak 0.20 cent alıyor.

Bizlerde ürünleri olabildiğince açıklamalı (Türkçe ve İngilizce, bunun yanında hakim olduğunuz başka bir varsa, alternatif olarak o dildede) bir şekilde, fiyatlarınıda belirterek Nazo design üzerinde mağazanızın linkinide vererek sergilemenizde ısrar ediyoruz. İnanıyoruzki bir süre sonra bu sizlerin satışlarınızı hızlandırma sürecine katkı sağlayacak. Katkı sağlamanın yanı sıra birde sizlere ulaşılabilmesini sağlayacak.

İşin başındayız ve iyi gidiyoruz, bir yandan da ileride genişlemeye başladığımızda bu günden geleceğe yatırım yapmaya çalışıyoruz. Her zaman yineliyoruz, Emek pınarı'nın asıl çıkış noktası burası.

Nazo design 08 Mart 2013 Cuma 22:39

Nazo takı tasarım kursu başlıyor, Nazo kubbe. Bölüm 1/2
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder