4 Mart 2013 Pazartesi

Mustache String Art

Son zamanların en popüler ve sevimli ikonu mustache. Bıyıklar neş'e katıyor ortama,elbette günaydın demeyi de ihmal etmiyor...

Emeksensin

----

The most popular and lovely icon of those days is moustache. The moustache brings joy, and sure enough it also says “Good morning”

$40.00


Arzu TEZBAŞARAN


Daha önce yapılan yorumlar


Nazlı Dikmen bunu beğendi.  Niye beğendi acaba? :-)

Buradaki latifeyi bilemediniz ve 0 (sıfır) aldınız. :-) Avusturya'an bir takipçiden yakaladığımız bir ayrıntı, bizi yeni bir stratejiye yöneltti. Her katılımcı bu ayrıtıyı değerlendirirse iyi olur. Sosyal medya ve Etsy üzerinden bizi takip ediyormuş, ama Etsy üzerinden www.nazodesign.com sitesini keşfetmiş ve çalışmaları bir arada görünce hayranlık duymuş. Ayrıntı bundan sonra geliyor. www.nazodesign.com üzerinde bazı ürünlerin fiyatları var bazılarının yok, yine aynı zamanda bunları tedarik edebileceğimiz yerlere ulaşmak için yine bazılarında var bazılarında yok. Bundan sonra yayınlara bizim koyduğumuz formatta fiyat koyarsanız yayın her yere aynı şekilde dağılır, yine linkler doğrudan ürünün magazanızdaki linkine yönlenirse bu da bir avantaj sağlar düşüncesindeyiz, bu stratejiyi biz kullanıyoruz bilginiz olsun.

Bu gönderi gibi bir kaç gönderiye fiyat eklenmemesine rağmen biz ulaşıp fiyat bilgisinide ekledik. Ayrıca yine anımsatıyoruz, Türkçe ve İngilizce olmak üzere ayrı ayrı olabildiğince detay yine ulaşabilirliğinizi arttıracaktır.

Bu yazının esin kaynağı; Facebook

Nazo design 04 Mart 2013 Pazartesi 16:49

Hata nerede? :)

Ben de aradım durdum nerde hata yaptım diye :) :)

Nazlı DİKMEN 04 Mart 2013 Pazartesi 17:09

Nazo örgü tekniği ve Nazo damla. Bölüm 1/2
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar