21 Mart 2013 Perşembe

Fotoğraf boyutunu dikkate alın

Bu konuyu ya biz atladık, dikkat etmedik, ya da dün yeni bir görünüme geçmişti fakat bugün tekrar eski görünümüne döndükten sonra gündeme geldi. Dikkatimizi çekti. Etsy'e fotoğraf eklerken resim boyutunu dikkate alın.

Şöyleki, koyacağınız fotoğrafın soldan sağa genişliğini 1500 pixel olarak ayarlayın ve öyle yükleme yapın. Nedeni, yüklediğiniz fotoğraf ürünün ana sayfasında eni 570 pixel olarak gözüküyor, fakat ana resmin üzerine gelip tıklayıp zoom yaptığınızda, fotoğrafın eni 1500 pixel olarak alıcıya sunuluyor. Bu da ürün hakkında alıcıya daha fazla görsel ayrıntı sunulmasını sağlıyor. Fotoğrafınızın yüksekliği ile oynamanıza gerek yok, fotoğraf editörünüzde eni 1500 pixel yaptığınızda yukarıdan aşağı boyut otomatik ayarlanıyor.


Daha önce yapılan yorumlar

Dün geçmiş

Sayın adminim dün ben fotoğraflara bakmıştım, biraz daha küçüktü boyut siz söyleyince baktım, ekranı kaplıyor fotoğraf.

Nazlı DİKMEN 21 Mart 2013 Perşembe 14:45

Dün Yeni uygulamaya geçmeyi denediler

Dün yeni bir uygulamaya geçmeyi denediler. Ürün sayfasında ana resim yanında 5 adet kutucuk içinde küçük resim gözüküyordu. Bunun yerine küçük resimleri kaldırıp ana resminin sağına veya soluna tıkladığınızda ürünün diğer resimlerine geçiliyordu. Gözlemlediğimiz kadarı ile bu gün bu uyglamayı geri aldılar. Zoom olayıdaki farklılığıda bu arada fark ettik. Önce atlamış olacağımız düşüncesi aklımaza geldi.

Nazo design 21 Mart 2013 Perşembe 14:50

Çift Katlı Kristalli Top Nasıl Yapılır? Bölüm 5/10
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar