16 Mart 2013 Cumartesi

Dün geceki kuralsız hareket

Dün gece kuralsız bir hareket deneyelim dedik, sabaha karşı yaklaşık 04:30 gibi bitti. Yaklaşık saat 09:30 suları baktığımızda yani 5 saat sonra 1 satış gördük. Hale hanımın şu an itibari ile satıştan haberi varmı bilmiyoruz? Herhangi bir ses yok henüz kendisinden, eğer böyle ise bu satırlar ona güzel bir süpriz olacak.

Yapılan şuydu bize ulaşıp Emek Pınarı katılımcı listesine ismini yazdıran ve magazaları yine bize ulaşan katılımcıların tümünün dükkanları tek tek tarandı, karşık olarak sadece proje kapsamndaki katılımcılardan oluşan 22 treasury listesi Etsy üzerinde yayınlandı. Bu listeler o kadar çok özen gösterilmiş listeler değildi. Şöyleki proje katılımcılarından oluşan her listede ayrı ayrı katılımcıların olduğu listelerdi. Her listede bir magazadan ürün olması gerekiyordu fakat bazı listelerde bir magazalardan çoklu üründe seçtik. Gecenin geç saatleri olmasına rağmen Gülden hanımdan bu konuda, dikkatinden kaçmamış hemen uyarı aldık.

Sonuç itibari ile yaptığımız hareket sanırım sabahın ilk ışıkları ile bir satışa neden oldu. Bu da iyi.

Gözümüze takılanlanlar: İnci hanım, Gülden hanım ve Ufuk hanımın magazalarındaki ürün çokluğu oldukça iyiydi. Son listeyi bu nedenleyapamadık. :-) çünkü sadece üç dükkanın ürünlerinden oluşan bir treasury listesi oluşacaktı ve bu da biraz abartı olacaktı. Mazur görsünler bizi. :-)

Buradan Ufuk hanıma ufak bir not, bir kaç çalışmasını mükerrer olarak çift kez yayına koymuş. Onları tekrar 0,20 cent yayın ücreti ödemeden, yayınlamadığı başka çalışmalarınız ile değiştirebilirsiniz.

Herkese bol ve bereketli satışlar.

Yapılan treasury (hazine) listeleri dökümü

Treasury 1
Treasury 2
Treasury 3
Treasury 4
Treasury 5
Treasury 6
Treasury 7
Treasury 8
Treasury 9
Treasury 10
Treasury 11
Treasury 12
Treasury 13
Treasury 14
Treasury 15
Treasury 16
Treasury 17
Treasury 18
Treasury 19
Treasury 20
Treasury 21

Treasury 22


Daha önce yapılan yorumlar

Tebrik ve teşekkürler...

Öncelikle Hale Hanım'ı tebrik ediyor,kazancının bereketli olmasını diliyorum...

Sabah Sevgili Nazlı'nın hazırladığı T 'leri görünce ne çok duygulandım anlatamam. Burası şahane mücevherler üzerine bir proje olmasına rağmen, ben de el emeği üretenler sınıfında kabul ettiniz ve ürünlerimi destekliyorsunuz. Sizleri okumak,burada olmak bile sürekli motivasyonumu artırıyor.

Sevgili Nazlı , ince düşüncen ve tüm emeklerin için teşekkür ediyorum...

Mutlu haftasonları herkese...
Arzu

Mintiwall 16 Mart 2013 Cumartesi 11:17

Arzu Hanım :)

Merhabalar şimdi Halenin yanından geldim satışından haberi var ama olanlardan haberi yok :) :) çok sevindim hayırlı bol kazançlar canım. Arzu Hanım siz de beni Nazife Hocamla karıştıranlar kervanına katıldınız, ne yapsam acaba şaşırdım :) :) Yazınızı okuyorum acaba ben ne yapmışım diye, evet arkadaşlar T'le yorum yapmayı unutmayın :)

Nazlı DİKMEN 16 Mart 2013 Cumartesi 16:22

İsimlere, hitaplara hiç takılmıyoruz

Ben, sen, o bir sürü zamir ile uğraşmak için kendimizi yormuyoruz. :-) Hepisini erittiğimiz bir pota var "BİZ" bu bize daha kolay geliyor. :-)

Nazo design 16 Mart 2013 Cumartesi 23:16

Emeklerinize teşekkürler :))

Nazo tasarım ekibi harikasınız,gerçekten çok emek vermişsiniz,treasurylerin hepsi harika, arkadaşlarıma ve inşallah benim dükkanıma da uğur getirir. Treasurylerin hepsine kalp verdim yorum yazdım ve facebook ta paylaştım, hakkınızı helal edin bizler için çok emek veriyorsunuz tekrar çok çok çok teşekkürler.. :)

Şermince Takı Tasarım 16 Mart 2013 Cumartesi 16:18

Nazo tasarım ekibine teşekkürlerim

Bugün gerçekten bir sürpriz yaşattınız bizlere. Ben kendimi bu konuların çok dışın da görüyorum çünkü arkadaşlarımı hep desteklediğim halde kendim için hiç bir gayret gösteremiyorum. Bu da ingilizce'yi bilmememden kaynaklanıyor tabii. Şermin arkadaşımın yazdığı teşekkürü görünce bende bir bakayım dedim ve gördüklerime inanamadım. Ne diyebilirim ki, sizlere minnettarım. Nekadar teşekkür etsem azdır.Satılması veya satılmaması hiç mühim değil, benim için değerli olan sizlerin bizim için harcadığınız onca emektir. Biz uykulardayken sizler bizim için uykunuzu feda ettiniz. bu nasıl bir fedakarlıktır. Sağ olun var olun Rabbim emeklerinizin değerini bilenlerden etsin bizleri de. Kendi adıma Sonsuz teşekkürler ediyorum Nazo tasarım ekibi olan hepinize.

Selma YALÇIN 16 Mart 2013 Cumartesi 19:35

Harcayabildiğiniz kadar emek verin yeter

Gösterebildiğiniz tüm çabayı gösterin, gerçekten zevkli bir iş. Hatırlarsanız siz sormuştunuz, sorunuzun cevabı için çabalıyoruz; Size boncuk yerine para saydırmak için. :-)

Nazo design 16 Mart 2013 Cumartesi 23:13

Nazo tasarım ekibine çok teşekkürler

Ben de diğer gurup arkadaşlarım gibi ürünlerimin sayfalarına bakarken bir şaşkınlık yaşadım; çünkü tümünün T'lere alınmış olduğunu gördüm. Durumu anlayınca tüm T'leri beğendim ve yorum yazdım. Sevgili NAZO TASARIM; sizlere çok teşekkür ediyorum, ufkumuzu açtığınız ve bizlere olan yardımlarınız için.

Figen ERCAN 16 Mart 2013 Cumartesi 21:45

Kollektif çalışma gerekiyor

Bu sadece bir denemeydi. Hale hanıma gelen satışla karşılığını aldık diye düşünüyoruz. Bir tane olabiliyorsa, daha fazlası niye olmasın? Bunu denememiz lazım. Bu deneme bir programa bağlı değildi ve eksikleri vardı.

Hedef satış platformu üstünde Emek PINARI ismini olabildiğince ön plana çıkarabilmek. Bunun için olabildiğince fazla katılımcı ile (mağazası olsun veya olmasın, Etsy hesabı olması yeterli) kollektif hareketi gerçekleştirmemiz lazım. Bu konu üzerinde çalışıyoruz, bir gece bir değil, birden fazla satış gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Çıkış fikrimiz; biz içinden mağazaları veya reyonları olan kocaman bir marketiz ve bunu herkesin bilmesi gerekiyor.

Nazo design 16 Mart 2013 Cumartesi 23:07

Tüh

Öğrendik, Hale hanım yoğunluğundan dolayı buraya ulaşamadı ve yarın akşam toplanıp bulunduğu lokalizasyona dönüyormuş.

Keşke Pazartesi Ankara'da olup gönderinizi oradan yapsaydınız. Size paketleme ve kargo konusunrda yardımcı olacak iki kişiden oluşan muhteşem bir ekip vardı.

Yaşanan tek sorunları, kargo adreslerini evde unutmaları.

Bizim becerebildiğimiz günün latifesi bu.

Nazo design 17 Mart 2013 Pazar 00:40

Bende çok güldüm

Nazlı arkadaşımın o heyecanlı paket hazırlayışı koşa koşa postaneye gitmeleri ni arada da bir yazışarak mesaj yolu ile şahit oldum ve adresi unuttuklarına inanamadım ee nereye gidiyorsun adres evde kaldı ya postaneye selam vermeyemi :) neyse en nihayetinde postalar verildi derin bir ohh bu ne güzel yorgunluk denildi ve evlere gidildi sanırım ve tahminim :) sevgilerimle dahada bol olsun.

Moonsten jewelry 17 Mart 2013 Pazar 04:41

Sabah sabah çok güzeldi :)

Sayın adminim yok evde unutmadık adresleri işyerimde odamda unuttuk :) Allahtan iş yerim postaneye yakındı 3 kere gittim geldim :) :)

Nazlı DİKMEN 17 Mart 2013 Pazar 08:27

Teşekkürler

Öncelikle bu güzel listeler için verilen emek ve beni de eklediğiniz için çok teşekkür ediyorum, evden nete giremeyeceğim bir kaç gün sürebilir ceptende takip etmek zorda olsa bakıyorum ama listeleri inanın şimdik gördüm belli süre pc deyim ama geçici bana gmailden aturkmen361(at)gmail.com haber verebilirseniz listeleri çok sevinirim bunları yaptım bundan sonrası için diyorum şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca Hale arkadaşımı tebrik ediyorum en sevdiğim kolye gitti tühh şimdik gene oturup boncuk dizecek:) neyse bol boncuk dizeceğimiz günlerimiz olsun diyelim. Netim gelir gelmez ilk yapacağım iş liste olacak bende bu çalısmanın çok büyük katkısı olduğuna inanıyorum sevgilerimle

Moonsten jewelry 17 Mart 2013 Pazar 04:37

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar