15 Mart 2013 Cuma

Blog girdilerinde düzenleme

Bu gün Nazlı hanım blog girdileri için bir öneride bulunarak. "Yorum bölümü" başlığı altında bir konuya dikkat çekti. Bizde bu yönde blog girdileriniz üzerindeki onay sürecini kaldırdık. Bu sistem sağlıklı işlerse bu şekilde devam edeceğiz.

Bu şimdiye kadar sistem niye böyle işliyordu? Öncelikle istenmeyen nahoş gönderilere engel olabilmek için. Her gün onlarca istenmeyen gönderi yapacak üyelik başvurusu alıyoruz, bunları araştırıp üyeliklerini kabul etmiyoruz. Bir yandan da içine kapalı bir topluluk olmak istemiyoruz. Yinede gözümüzden kaçanlar oluyor ve nahoş gönderilere maruz kaldık, denk gelenler bunları hatırlar. Bu gönderiler sadece yorum olarak yapılabiliyordu. Blog gönderisi kısmında onay sürecine takılıp yayına girmiyorlardı. Bundan sonra üyelik başvurularında daha dikkatli olmaya çalışacağız. Bunun yanı sıra sizlerin yaptığı gönderileri gözden geçirerek eksikleri gidererek yayına koymaya çalışıyorduk.

Bundan sonra siz katılımcıların üzerine düşen; Blog gönderinizi yaptığınızda anında yayına gireceği için daha fazla özen göstermeniz. Tabiki biz yine yayına girdikten sonra gönderilerde eksikler veya yanlışlar varsa gözümüze çarptığı kadar düzeltmeye çalışacağız.

Unutmayın, her bir kelimeniz burada, tıpkı çalıştığınız boncuklar gibi. Ne kadar itina ile seçerseniz sizi o kadar iyi anlatır. Tabiki hitabet tarzında noktalama ve dil kurallarına ne kadar çok özen gösterirseniz, sizi takip edenlerde o denli iyi izlenimler bırakırsınız.

Yolumuza böyle devam edelim, umarız yol kazasına uğramayız. Hepinizin emekleri karşılığını bulsun.

Kristal zincirlerin kapamasını nasıl yaparız, düğüm gizleme
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder