27 Şubat 2013 Çarşamba

Sabah şeriflerimiz hayırlı olsun bol bereketli satışlarımız olsun tadaaaa!!!!

Sabah şeriflerimiz hayırlı olsun bol bereketli satışlarımız olsun tadaaaa!!!!

Etsy

Moonsten jewelry


Daha önce yapılan yorumlar.


Boş dükkanlar

Sabah kalktık dükkan boşalmış. :-)

Nazo design 27 Şubat 2013 Çarşamba 13:11

Tebrik ederim

Canım tebrik ederim, hadi yenilerini koy hemen :) :)

Nazlı DİKMEN 27 Şubat 2013 Çarşamba 13:39

Tebrikler!! darısı başımıza:

Tebrikler!! darısı başımıza :)

Zeynep Bozdağ 27 Şubat 2013 Çarşamba 14:38

Satış

Bu işler şans işi bence.

Yasemin CINGILLIOĞLU 27 Şubat 2013 Çarşamba 22:52

Ticarette şansa yer yoktur

Ticarette şansa asla ve asla yer yoktur. İşimizin şansa kaldığını düşünseydik, bir sürü şans oyunu var onlara bel bağlar, medet umardık. Yasemin hanım bu satırları şahsınıza yazılan bir cevap olarak algılamayın lütfen. Sizin yazdığınız gibi kafasında soru işaretleri olanlar için bir cevap niteliğinde, vesile olduğunuz için ayrıca teşekkürler. Emek pınarı projesinin start almasından bu yana yaklaşık 5,5 (beşbuçuk) aylık bir süreç geçti. Bu süreç içinde o kadar çok emek harcandı, o kadar çok akşam uykusuz kalındıki, bunları kelimelerle anlatmak mümkün değil. O onların heyacanının yaşanması lazım. Mağazalarını açan tüm katılımcıların perpormanslarını gözlüyoruz, Tek tek isim yazmak istemiyoruz, ama bu satışı örnek alırsak. Ayten 200 $ değerinde bir ürünü satabilmiş ise, bu kendisinin gayretleri ve bir yerlere ulaşabilmesi neticesindedir. Alıcı 10 veya 20 $ riske etmiyor tam tamına 200 $ bir rakkam ödüyor, bu alıcıya güven duyduğundan dolayı. Yineliyoruz şans faktörü "0" (sıfır). Vaktiniz oldukça http://www.prodigystream.com/p/bunu-bas-ucumuza-asalm.html okuyun ve katılımcıların verdiği emeği sizlerde görün.

Nazo design 27 Şubat 2013 Çarşamba 22:30

Şanslıyım Emek Pınarı Projesindeyim

Evet bende ticarette şansın hiç ama hiç olmadığına inanıyorum yani şans işi değil, olsa idi hiç başlamaz idim çünkü şansdan yana şansım yoktur, ama, Emek pınarı projesinde yer aldığım için kendimi hem şanslı hem özel hissediyorum, hepimiz inanılmaz emekler verdik veriyoruzda, ben malzeme dükkanıma hareket getirebilmek için nasıl uğraştım bir ben birde sağduyum bilir:), evet projedeki tüm arkadaşlarım emektarlar ve inanıyorum ki emeklerinin karşılığını alacaklar ki ben arkadaşlarım kadarda fazla emek harcayamadım ama şu aralar inanılmaz bir çalısma içerisindeyim bugün hiç yazamadım gece vakit buldum yazmak için, siparişlerimi kovaladim, müsterilerime geri döndüm, satış planımı yaptim, sorunu olan müşterilerime çözüm bulmaya çalıştım, evim ve çocuklarımla ilgilendim herşey için çok ama çok emek verdim ama çok yorgun da olsam mutluyum bugün satmadıysam yarın satarım yarın olmaz ise ay sonu satarım ben çalışayım da satış nasılsa olur, diyorum yani oturup zar atmıyorum:), arkadaşlarımda eminim öyle yapıyor bugün Nazlı'cığım nasıl çırpınmıssshhhh Şeyda hocam anlatıyor o soruyor yaprak modeli zevkle okudum yazdıkalarını ikisininde ve cok mutlu oldum buda bir emek mesela, bu emeğinde bir karşılığı olacak mutlaka diyorum ve sevgilerimi yolluyorum, I love You Pınar'cığım.

Moonsten jewelry 28 Şubat 2013 Perşembe 16:58

Tavsiye

Peki ben niye satamıyorum bana tavsiyeleriniz nedir?

Yasemin CINGILLIOĞLU 28 Şubat 2013 Perşembe 21:01

Okuyunuz uygulayınız

Yasemin hn bence Emek pınarı projesi ni baştan aşağı dikkatli bir şekilde anlayana kadar okumanız ve uygulamanız, hepimiz böyle yapıyoruz ve eksiklerimizde var elbette ama zamanla tamamlayacağımıza inanıyoruz. Önce bir dükkanınız olmalı urünleri eklemelisiniz bakmadım varmı ama blog entry olarak uzun zamandır varsınız bence bir çabalayın derim sevgilerimle.

Moonsten jewelry 28 Şubat 2013 Perşembe 21:27

Yasemin Hanım sizin

Yasemin Hanım sizin dükkanınız var mı?

Nazife ARPACI 28 Şubat 2013 Perşembe 23:17

Dükkan

Nazife hocam merhabalar mesajınızı yeni gördüm. Ben daha ilk aşamada çok satış yapana kadar Etsy'e üye olmak istemiyorum. Türk satış sitelerinde ürünlerim mevcut ancak çok satışım olmadı. Şimdiye kadar 2 tane küpe sattım. Eş dost çevresinden blog aç demişlerdi bende belki satış açısından faydası olur diye blog açtım. Ancak gene bir faydası olmadı. Sizin öneriniz nedir?

Yasemin CINGILLIOĞLU 02 Mart 2013 Cumartesi 21:55

ÖnerilerÖnerilerimizi, http://www.prodigystream.com/p/bunu-bas-ucumuza-asalm.html başlığı altında yapmaya çalışıyoruz. Lütfen öncelikle bu başlığıın altını ve yorumları okuyun, yol gösterici olacaktır. "mesajınızı antivirus Gördüm" buna anlam veremedik.


Nazo design 03 Mart 2013 Pazar 14:00

Nazo örgü ile taş çevresi örerek yüzük yapımı
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder