1 Şubat 2013 Cuma

Apple Duvar Panosu - Apple Modern String Art

Girişimcilerin en sevdiği adam Steve Jobs. İçinizdeki üretkenliğin simgesi apple logosu,şimdi duvarlarınıza enerji katacak...

~

The man whom the entrepreneurs love most is Steve Jobs. The symbol of creativity inside you , apple logo, will now pep up your walls.

EmeksensinArzu TEZBAŞARAN


Daha önce yapılan yorumlar

Forrest Gump

Tom Hanks'in oynadığı Forrest Gump filminde bir replik vardı, o aklıma geldi. "Bizim arkadaşta elma işine girmiş, çok para kazanıyormuş" gibilerden bir şeydi. Dediğiniz gibi gerçekten girişimciliğin ne denli önemli olduğunu en iyi kanıtlayan kişilerden biriydi Steve Jobs.

Nazo design 01 Mart 2013 Cuma 14:59

Elma

Kesinlikle. Biyografisini okudunuz mu bilmiyorum ama onun kadar iş ahlakını yeniden belirleyen,tutkulu,inancına sadık biri daha var midir bilmiyorum. Hem Steve Jobs hem de Webrazzi benim girişimcilik damarımı kabartıyor sürekli :)

Mintiwall 01 Mart 2013 Cuma 15:09

Bir solukta

Ender bir solukta okuduğum kitaplardan biriydi, hatta geçtiğimiz hafta bir arkadaşıma verdim okuması için. Kişilik olarakta çok farklı bir yapı. İnandığı şeyler için tüm kalıpları yıkan bir kişilik. 

Nazo design 01 Mart 2013 Cuma 15:24

Arzu, senin için çok parlak bir iş teklifim var. İlgilenirmisin

Arzu, yaptıkların muhteşem şeyler. Ve oldukça enteresan. Sana bir iş teklifim var. Neden bu sanatı kart ve de günlüklere taşımıyorsun? :)

Pınar ARPACI 18 Mart 2013 Pazartesi 06:39

Kart

Çok naziksin,teşekkür ederim. Kart ve günlükler için bir fikrim yok fakat ahşapa çivi ile işlediğim için başka yere uygulanamaz gibi geliyor bana. Ama nakış olarak karta işle demek istediysen nakıştan hiç anlamam :))) Ya da aklında bir örnek var mı?
Sevgiler,

Mintiwall 18 Mart 2013 Pazartesi 08:45

Beyoğlu taşlı yüzük nasıl yapılır
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar