4 Ocak 2013 Cuma

Capri Blue Swarovski Crystal Necklace

Capri Blue Swarovski Crystal Necklace

aturkmen361 (at) gmail.com


Moonsten jewelry


Daha önce yapılan yorumlar


Bukadaki her kelime "ALTIN" değerinde

Gönderilerileriniz altına olabildiğince girdi yapın, ve daha fazla gönderi yapın. Şöyleki, özellikle magazaları olanlar, mutlaka yansı olarak buradada ürünlerini sergilesinler ve magazadaki sayfalarına doğrudan link versinler. Bunu daha önceleride belirtmiştik, yineliyoruz. Buraya sizin ve ürününüz hakkında gireceğiniz her bilgi "ALTIN" değerinde. Şimdi belki fark edemeyeceksiniz ama ilerleyen zamanlarda bunun ne anlama geldiğini yaşayarak öğreneceksiniz. Bunun için içerik kısmına giriş yaparken hiç bir kısıtlama getirmedik.

Örnekleme yapalım. Zaman ilerledikçe magazanızdaki ürün satıldı diyelim ve reyondan kalktı. Buraya ulaşan kişi magazanızda ürünün satıldığınını gördügünde merak edip diğer ürünlere bakacak ve magazanınız değeri artacak, satış yapan ve müşterilerin memnun olduğu bir gere ulaştığını görecek.

Yine başka bir örnekleme yapalım. Buraya girdiğiniz kelimeler zaman içinde o kadar çok yere dağılacakki, siz bile inanamayacaksınız. Arama motorlarından veya başka mecralardan bahsediyoruz. Buraya yazdığınız hiç ummadığınız bir kelime müşterinin size ulaşmasını sağalacak. Etsy örneğinde yaptığınız girişler sadece ürününüz hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Burası çok daha farklı bir amaca hizmet ediyor, bunu asla aklınızdan çıkarmayın. Etsy'e girdiğiniz bilgileri burayada girin, bunun yanı sıra çalışmanızın mutlaka bir hikayesi vardır kaleminizi zorlayın ve o hikayeyi buraya aktarın.

Bunlar biraz zamanınızı alacak ama, dönüşü yine size olacak. Yazarken imla kurallarınada dikkat edersek çok daha iyi olur. Unutmayın burada sizler kendinizi ifade ediyorsunuz, ne kadar çok özen gösterirseniz, sizi ziyaret eden müşteri üzerinde o kadar iyi bir intiba bırakırsınız.

Bu  konu üzerinde aşırı şekilde yoğunlaşmamız gerekiyor. Hatta ve hatta birbirimizle yarışmamız gerekiyor.

Nazo design 08 Ocak 2013 Salı 08:36

Haklısınız

Bunları eklediğim akşam Etsy de listing yaptığım akşam idi ve çok geç saatte olduğu için bu şekilde giriş yaptım, ama doğru söylüyorsunuz, bundan sonraki anlatımlarım dikkatli ve yerinde olacak, uyarınız için çok teşkekür ederim,
Saygilar

Moonsten jewelry 09 Ocak 2013 Çarşamba 05:07

Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 3/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar