19 Ekim 2012 Cuma

Turkuaze Amulet Bag

0.8 lik toho boncuklarla peyote tekniği ile çalışılmıştır .

sale on etsy 

emeksensinde satıştadır

İnci ARIN


Daha önce yapılan yorumlar


Israr ediyoruz ve daha önceden tecrübelisiniz.

İnci hanım ısrar ediyoruz ve özellikle siz daha önceden deneyimli olduğunuz için aynı özeni, diger katılımcılara örnek olması için sizden bekliyoruz. Bu iki sale on etsy  emeksensinde satıştadır sayfadaki özen bu gönderinizde yok, farkındasınız değilmi. Burada sizi düzeltmeye çalışmıyoruz, sadece tecrübelerinizi buraya aktarmanızı istiyoruz. Unutmayın her eleştirimiz yapıcıdır. İlerleyebilmemiz için birmizi, tamamlamamız lazıım.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:26

satış linklerimi yazmıştım

satış linklerimi yazmıştım eklenmemiş olduğunu görüyorum

İnci'S style 20 Ekim 2012 Cumartesi 15:17

Her mavi yazı bir linktir.

İnci hanım ekli. Düzenledik dağınık linkler yerine sale on etsy emeksensinde satıştadır bu formatta hepsi birer linktir.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 15:26

tamam teşekkürler şimdi

tamam teşekkürler şimdi anladım, ben geç girdim ya biraz geriden geliyorum baştan bişeyler kaçırdım sanıyorum atladığım şeyler oluyor size baştan anlattırıyorum galiba ::(( üzgünüm yardımınız için teşekkürler

İnci'S style 20 Ekim Cumartesi 2012 17:52

Sorun değil düzeltiyoruz. :-)

İnci hanım birde girdilerinizi kontrol edin altlarına, sizi bilgilendirmek için bir şeyler yazdık. Önceden tecrübeli olduğunuz için. Katılımcılara yardımcı olması açışından sizden çok daha fazlasını bekliyoruz. :-) Yapacağınız girdileri mağazanızdaki gibi özenli yaparsanız çok daha iyi olur. Diğer katılımcılarda bunları örnek alarak, mağazalarına ve buraya yapacakları girdilerde nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenmiş olurlar. Yabancı dilde kullanabilirsiniz, yani iki dilde alt alta yayın yapabilirsiniz. Hatta edindiğiniz deneyimler hakkında vaktiniz olursa bilgilendirici makalelerde yazabilirsiniz.  Gönderilerinizde illaki çalıışmalarınızın olması gerekmiyor. Yayınları ve konuşulanları izliyorsanız, herkesin bir bilgi açlığı var. Katılımcılar bulabildikleri her bilgiye sarılıyorlar. Böylelikle hepimiz birbirimizi tamamlayarak, arkamızda oldukça fazla birikim bırakmış olacağız. Bu yazdıklarımızı sakın görevlendirilmiş gibi algılamayın. Siz vesile oldunuz size hitaben yazılmış bir yazı gibi dursada, bu yazı aynı zamanda tüm katılımcılara hitaben yazılmıştır.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 18:19

Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 4/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar