13 Ekim 2012 Cumartesi

Showart Tasarım - Nurcan ÇIVGIN

Merhaba ben Nurcan Çıvgın istanbul doğumlu iki çocuk annesiyim çocuklarım büyüyüp evlendikten sonra birşeyler yapmak istedim bir dönem takı kursuna katıldım çok fazla bir şey öğrenemedim sonra torunum Dünya'ya geldi bir buçuk sene ona baktım annesi çalışıyordu sonra annesi işten çıktı ve ben yine boşluğa düştüm bir gün takı yapayım bari dedim fakat hiç bir şey yapamadım bildiklerimi de unutmuşum malzemelerim çok, sonra burada İsmek'in kursu aklıma geldi aradım misafir öğrenci olarak gittim yarı dönem bitmişti sora iyi ki gitmişim çok değişik şeyler öğrendim yaptıkça yapmak istedim boncuklarla uğraşmak çok değişik bir duygu çok sevdim bana terapi gibi geliyor birini bitirmeden birine geçmek istiyorum ama daha çok bilmediğim şeylerin olduğunu görüyorum araştırıyorum İnternet'ten yapabidiğimi yapıyorum işte ben boncuklarla böyle tanıştım iyiki de tanışmışım sonra sizleri tanıdım bir sürü arkadaşım oldu. Sizlere kendimi özetlemeye çalıştım. PROJEMİZ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.

Nurcan ÇIVGIN


Daha önce yapılan yorumlar


Ne güzel anlatmışsınız

Ne güzel anlatmışsınız kendinizi. Durmak yok, durduğumuz gün kendimizi dinlemeye geçtiğimiz gün demektir ki bu da hastalıkların ve ilaçların başladığı an demektir. Ne gerek var bu ilaçlara herşeyin çaresi şu rengarenk boncuklar bence de. Hayallerimizle birleştirdiğimiz bu boncuklarla neler yaparız neler. Ellerinize sağlık. Hepimizin yolu açık olsun.

Nazife ARPACI 13 Ekim 2012 Cumartesi 19:27

nurcan

teşekkürler nazife hanım yalnız bu haftaki dersi ben kaçırdım sitede yayınlacakmı

Nurcan ÇIVGIN 13 Ekim 2012 Cumartesi 19:55

Hapishane İşi Top Örme Nasıl Yapılır. Bölüm 2/6
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar