20 Ekim 2012 Cumartesi

Petrol

Petrol mavisi ipek kumaş ile çalıştığım bu kolye de yine pirinç üzerine altın kaplama aparatlar ve lale figürünü kullandım. Zincir püskül ve ipek kumaşın aynı tonunda kristallerle tamamladım. Çarpıcı rengi ve kullanılan malzemeleri ile çok şık bir özel tasarım. Uzunluk Ölçüsü:Bir uçtan diğerine 1 m. dir.

Satış Fiyatı:45 TL + Kargo Bedeli dir.

İletişim için, guldentaki (at) gmail.com

Daha önce yapılan yorumlar


Mail adreslerinizi doğrudan yazmanızdan dolayı sorun

Elektronik postalarınızı yazarken (at) ibaresini kullanmıyorsunuz, bundan dolayı sorun yaşayacaksınız ve istenmeyen, şık olmayan postalar alacaksınız. Elimizden geldiğince düzeltmeye çalışıyoruz. Çalışıyoruz, http://www.nazodesign.com/content/proje-kat%C4%B1l%C4%B1mc%C4%B1lar%C4%B1 bu bölümde size doğrudan ulaşılabilecek güvenlikli birer "Contact" bölümü oluşturmaya çalışıyoruz. Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. Her şeyin yanında bu güvenlik bölümüne özenle dikkat etmelisiniz.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:18

Çok Özür

Çok haklısınız,bu konuya dikkat ediyordum.Ama bu kez dalgınlığıma geldi.Maalesef ikinci yolladığım post da aynı şekilde gitti:( Az önce yolladığımı da düzeltirseniz çok sevinirim.Daha dikkatli olacağım Nazife Hocam...

Gülden TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:24

Ne oldu peki, www.guldentaki.com

Şimdi aklımıza geldi, ne oldu www.guldentaki.com hala aktive olmamış. :-)

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:39

Özüre gerek yok.

Bu hatalar olacak ve kendimizi düzelteceğeğiz. :-)

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:29

Teşekkürler Nazife Hocam

Dalgınlıkla yada bilmeden hatalar yapıyoruz ama siz bıkmadan ve büyük bir sabırla yardımcı oluyorsunuz.Tekrar düzelttiğiniz için çok teşekkürler:)

Gülden TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:41

Asla hata yapmayacağız

Her yaptığımız hata, başkasıına kazandıracak. Bunu unutmayın. Hedef katılımcıların kazanması. Hep diyoruz, ilk çığlığı bekliyoruz.  Bizim tek gocunduğumuz bu bilgi kırıntılarından yararlanmayaların, tekrar tekrar aynı şeyleri sormaları. "bende daha kartımı alamadım gelmemiş.neler yapılması gerekiyor.unuttum gitti.sizlerden yardım isteyeceğim tekrardan..."  bu yorum bizi burktu.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:59

www.guldentaki.com

Evet Nazife Hocam bunu bir türlü yapamadım.Ama az önce tekrar bloğumdaki yönlendirmeyi takip ettim sanırım oldu.Ama hemen göremeyebiliriz.Bu kez de olmadıysa artık ne yaparım bilmiyorum...

Gülden TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 01:54

Godadday ayarlarınızı yapmanız lazım

Bunu bir ara özelden halledelim. Parasını ödediniz, domaini kullanın.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 02:04

Benimde kaç gündür sıkıntım

Benimde kaç gündür sıkıntım buydu.Siparişlerim vardı o yüzden de üstünde duramadım.
Bu arada size bir şey söyliyeceğim,Elişi Dünyası benim gümüş rengi hasır takımın fotosunu kullanmıştı.Bu fotoğrafın yanına almak istediğini yazan hanıma mesaj yazdım ve bunun benim ürünüm olduğunu belirttim.Sonra o bayan bana cavap verdi,arkadaş olduk ve müşterim oldu.Bana 3 kolye birden sipariş verdi.Bu gün adresine yolladım.Daha istediği başka takılarım da var,onları da bayram sonrasına hazırlayacağım.Elişi Dünyasının emek hırsızı olduğunu,benim gibi bir çok arkadaşımın ürünlerinin fotoğrafları üzerinden sipariş alıp,satış yapmaya çalıştığını yazdım,zaten ondan satın aldıkları çok kötü şeylermiş,pişman olduğunu söyledi.Beni bulduğuna da çok memnun oldu:))
Bu konuyu facebook gurubumuzda yazmak istemedim.Burada paylaşmayı istedim.Arkadaşlar,ben o yorumu yazan kişiyle iletişime geçtim ve kazandım.Bu ilk çığlık değil,ama en kısa zamanda Etsy de satış yapmak istiyorum.Kredi kartımı bekliyorum.

Gülden TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 02:19

SESSİZ İLK ÇIĞLIK GELDİ......

Mütavazi bir çığlık. Satış sonlandırıldımı? Yani siz ürünü gönderip, müşteri ürünü aldımı? Siz paranızı tahsil edebildinizmi? Bu çığlıın gelmesini bir kaç kişiden bekliyoruk zaten. Kullanılmayın yeter. Artık biliyorsunuz, Face yüzlerimizi satıyor, etiketleme yaparken asla, resmin her hangi bir yerine, işaretleyicimizi getirdiğimizde, veya eskiden tasarımımız bir bölümüne geldiğimizde isim girme imkanımız yok. İlla sizin veya resimdeki başka arkadaşınız yüzü üzerine gildiğimizde bu seçenek çıkıyor. Yüz olmayan bir yerde asla bu seçenek çıkmıyor.

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 02:43

Satış Süreci Devam Ediyor

Şöyleki,alıcı daha önce internet üzerinden dolandırılmış ve bu yüzden, benden ( kapıda ödeme) ile satın almak istediğini söyledi.Ben de bunun üzerine PTT den Posta Çeki Hesabı açtırdım.Şu an aktif bir posta hesabım oldu.Kartım da 20 güne kadar gelecek.Kargoyu bu gün yolladım.Müşteri paketini alınca, yazdığım miktarı posta görevlisine ödeyecek.Ve bu ödeme PTT tarafından benim hesabıma aktarılacak.Ödeme 100 tl ye kadarsa,2tl, 250 tl ve üzerindeki bedellerde 3 tl tranfer ücreti kesilecek.Bu yöntemle satış, bence her iki taraf için en güvenilir seçeneklerden birisi.Ben ilk kez deniyorum , satışın sonuçlanmasını bekliyorum.

Gülden TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 03:00

Gülden hanım, lay, lom yapmayıp bire okusalar.

Kullanıcı deneyimi için okuyan kaç katılımcı var?

Nazo design 20 Ekim 2012 Cumartesi 03:16

Arkadaşlara bire bir satış yöntemi

Umarım kullanıcı deneyimi için faydalı olur ve okuyan katılımcılar örnek alır:)
Ayrıca emeğimize sahip çıkmalı ve sonuna kadar uğraşmalıyız.

Gülden TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 03:21

ben okudum

ama işlemlerimi henüz bitiremedim enkısa zamanda bitirmek istiyorum ama bayram geliyor yatılı misafirler geliyor bahaneler çok kendi işimizi nedense sona bırakanlardanım herhalde bilgisayarda çok zaman harcıyorum bilmediğimden ama ben bitirdiğimde herkezde bitirmiş olur diyorum ama bu işi yarım bırakmayacağımı çok iyi biliyorum sevgiler

Yasemin TAKI 20 Ekim 2012 Cumartesi 04:38

Gülden Hanım

Gülden Hanım tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun inşaallah.

Nazlı DİKMEN 20 Ekim 2012 Cumartesi 17:17

Tebrikler Gülden Hanımcığım.

Demek ki reklamın iyisi kötüsü oymuyor muş. Hak yerini buluyormuş. Ben Gülden Hanım adına çok sevindim. Ellerine yüreğine sağlık.

Arkadaşlar bu İnternet'ii ve bilgisayar kullanmayı iyice çözmeniz lazım.

Arkadaşlarımızın satış tecrübelerinden yararlanmamız lazım. Şimdi merakla beklediğim tahsilat olayı satışın son aşaması malın müşteriye ulaşması ve paranın kasanıza girmesidir.

PTT 'deki bu olayı mutlaka not alın. Sizlere de lazım olacaktır.

Yeni satış haberleri vermeniz dileğiyle.... Ben yurt dışı satışı istiyorum. Hadin arkadaşlar. Ürünleriniz güzel olsun. Taklit olmasın kendi sevginizle dolu olsun.

Nazife ARPACI 20 Ekim 2012 Cumartesi 19:23

Hayırlı olsun gülden hanım

Posta çeki hesabını eşim kartta sorun çıktığında ya başka bankadan hesap açmamı yada posta çeki hesabı almamı söylemişti olmuyor sanırım o konudan bahsetmemişlerdi demiştim Gülden hanımın deneyimi beni bu olaya sarılmak için tekrar heveslendirdi.Bilmiyorum ama eatsy yada diğer sitelerde posta çeki nasıl olur bilgim yok ama yurt içi sipariş olursa bu iki taraf içinde güven verici geldi bana görede teşekkürler Gülden hanım.

Şermince Takı Tasarım 20 Ekim 2012 Cumartesi 22:50

Kargom Bu Gün Alıcıya Ulaştı

Merhabalar arkadaşlar,tebriklerinize teşekkür ederim.Nazife Hocamızın dediği gibi reklamın iyisi, kötüsü olmuyor.Ve hak yerini buldu.Bu gün öğlene doğru 11:00 gibi alıcı beni aradı.Siparişlerini aldığını ve hepsini çok beğendiğini söyledi.Bana ''ellerinize sağlık,teşekkür ederim'' dedi.Bu teşekkür beni çok mutlu etti:)

Sorunsuz ve bu kadar kısa sürede alıcıya ulaştırdığı için PTT Kargoyla çalıştığıma ayrıca mutlu oldum.Alıcı kargosunu aldı,parayı ödedi ama ben henüz ödemeyi hesabımda göremiyorum.Çünkü hafta sonu dolayısıyle,parayı hesabıma aktarmaları pazartesiye kaldı.

PTT Kargo yurt içi her yere 1 kg mı geçmediği sürece, 5,5 TL ye gönderiyor.Bayram haftalarında bu bedel 4,95 e düşüyor, indirim yapıyor.

Gülden TAKI 21 Ekim 2012 Pazar 00:13

Buna biz Emek pınarı'nın dolaylı ilk çığlığı diyelim mi?

Hen ne kadar, direk bir satış olmayıp, sizin çabalarınızla gerçekleştirmiş olsanızda, biz buna Emek pınarı'nın ilk çığlığı diyelimmi? :-) Emeğinizin kazancı bereketli olsun.

Nazo design 21 Ekim 2012 Pazar 00:24

Çok teşekkürler Nazife Hocam

En kısa zamanda bunu etsy de yaşamak istiyorum:)Hepimizin el emeğinin kazancı bereketli olsun.Dolaylı da olsa ilk çığlık diyelim bencede:)

Gülden TAKI 21 Ekim 2012 Pazar 00:30

Gülden Hanım'cım,

Gülden Hanım'cım,
İlk çığlığı duymak , çok güzel. Çok sevindim. Zaten o kadar güzel çalışmalarınız var ki. Kutluyorum sizi sevgili arkadaşım. Darısı emek veren tüm "Emek Pınarı" katılımcılarının başına. En kısa zamanda ETSY'den de gümbür gümbür çığlıkları duyarız inşallah....

Hatice ŞENGÜR 21 Ekim 2012 Pazar 16:13

Nazo kubbe. Bölüm 2/2
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar