17 Ekim 2012 Çarşamba

Lapis ve Afrika Turkuazı Taşlarla İşleme Yaka Kolye

Keçe üzerine yarı değerli taşlarla işlenmiştir

İnci ARINDaha önce yapılan yorumlar


Gönderilere biraz daha fazla özen gösterelim.

Bir senorya geliştirelim. Dünya'nın herhangi bir yerinden rasgele bir erişim sonucu bu sayfa, herhangi biri tarafından görüntülendi. Haydi bu herhangi birine bir kişilik kazandıralım. Kendine ve giyimine özen gösteren hanım olsun. Çalışmanızın, görüntüsüne kapılacak ve daha fazla bilgiye ulaşmak isteyecek. "keçe üzerine yarı değerli taşlarla işlenmiştir" bundan başka bir açıklayıcı bir bilgi yok. Hele birde bu hanım Türkçe bilmeyen biri ise durum daha da kötü. Yabancı diliniz varsa açıklamayı, bildiğiniz dilde genişletin. Ürün bilgisini tam olarak verin, eni, boyu, kalınlığı ve hatta alerjik öğe barındıırıp barıındırmadığını. Bu kısımları tamamladınız. Burada http://www.prodigystream.com/2014/01/kocaman-bir-vitrinimiz-olsun.html belirtilen kriterler doğrultusunda kişisel bilgilerinizi mutlaka belirtin, mağazanızda sergiliyorsanız, doğrudan mağazadaki sayfanızıa ulaşılabilecek linkinizi girin (bu ince bir ayrıntı, hiç bir site kendi sitesinden, başka siteye link verilerek başka sayfaya geçilmemesi için link verme kısmını engeller, karşılaşmışsınızdır, siz buraya gönül rahatlığı ile linkinizi belirtin, bizim ziyaretçi kaygımız yok) size ulaşılabilsin. Espiri anlayışınıza sığınarak şunu kullanıyoruz "ileride bize hammallık yaptırmayın" Bu ürünü satın almak veya sipariş vermek isteyen, senoryada geliştirdiğiz kişi, herhangi bir bigi olmadığı için bize ulaşmaya çalışacak ve biz alıcıyı size yönlendirmek içiin bir sürü yazışma yapacağız. Bilgilerinizi yazın tek tuşla size ulaşsınlar. Bu satırlar, gönderilerinizle ilgili yazılmadı, sadece gönderi örnek alınarak yazılmıştır. Proje katılımcıları bu gönderiyi örnek alarak eksiklerini gidersinler.

Nazo design 18 Ekim 2012 Perşembe 02:34

Bir öneri

İnci Hanım,
Merhaba! Aramıza pek bir hoş geldiniz! Bu zamana kadar size kişisel olarak hoş geldiniz diyemedim, kusuruma bakmayın. Projenin ilk haftalarında tüm katılımcılarla ayrı ayrı tanıştım ve de kendimi tanıttım ama siz aramıza yeni geldiğiniz için hem beni hem de diğer katılımcıları o denli iyi tanıyamamış olabilirsiniz. Ama buradaki tüm proje katılımcıları cok tatlı, çok şeker insanlar. Hepsinin ayrı bir mahareti, meziyeti var. Ve tümü içindeki çocuğu korumuş; öylesine hevesli, istekli, öğrenmeye ve de paylaşmaya açık. Eğer herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Ben olmasam, mutlaka gruptan birisi size cevap verir.

Bu zamana kadar olan "ders" konuları ile bir problem yaşadınız mı? Bizimle birlikte yeni aktivitelere hazır mısınız? :)

Bir de, ufak bir öneri: isminizi takınızın üzerine yazarken bunu, takınızın görüntüsünü kapatacak şekilde yapmak yerine takınızın altına ya da üzerine yazarsanız göze çok ama çok daha farklı görünür. Grafik tasarımı prensipleri hakkında daha detaylı bilgiye İnternet üzerinden ulaşmanız mümkün fakat şu kadarını söyleyebilirim ki resim üzerine bu denli büyük yazı koymanız "kalabalık'lığa neden oluyor. Kalabalık olan resim gözü yorar, itici gelir. Potansiyel müsterilerinize ürününüzü bu şekilde sunmak istediğinizi düşünmüyorum, yanılıyor muyum? :) Benimki sadece bir öneri.

Yeniden aramiza pek bir hos geldiniz!

Pınar ARPACI 18 Ekim 2012 Perşembe 03:00

Pınar hn. öncelikle size bu

Pınar hn. öncelikle size bu çok güzel grup oluşumu için teşekkür ediyorum , yaptığınız çalışma , bizim için ayırdığınız zaman ve emek çok önemli ve güzel ; aydınlatıcı ve yol gösterici kişilere çok ihtiyacımız var çünkü biz sadece tasarım konusunu biliyoruz , pazarlama ve girişimcilik çok ayrı ihtisas işleri ... Ben yıllarca butik işletmiş olmama rağmen reklam ve pazarlama olayında eksik bir yönüm olduğunu hissettim ve karşılaştığım olaylara sanatçı duyarlılığı içinde yaklaştım::(( Bu açıdan yol gösterici oluşunuz benim için çok önemli ... Aranıza geç katılmamın nedeni sizi ilk günden takip etmeme rağmen Pazar günü kızımın düğünü olmasıydı ...Şimdi sizi daha dikkatli ve sıkı takip edeceğim::)) iyi çalışmalar..

İnci'S style 18 Ekim 2012 Perşembe 17:18

merhaba bu paylaşımı

merhaba bu paylaşımı silmenizi istemiştim yenisini silmişsiniz , yanlış anlama olmuş sanırım

İnci'S style 03 Kasım 2012 Cumartesi 09:20

lapis işleme yaka silinmesini

lapis işleme yaka silinmesini istediğim

İnci'S style 03 Kasım Cumartesi 09:21

resimler kötü anlatımı

resimler kötü anlatımı yetersiz oldu

İnci'S style 03 Kasım 2012 Cumartesi 09:22

Düzeltelim.

İnci hanım haklısınız, bunun altında yorumlar var diye silmedik. Gönderiyi tekrar yapın bunu ona göre düzenleyelim. Bunu silersek altındaki yorumlarda silinmiş olacak, konuyu anlatabildikmi?

Nazo design 03 Kasım 2012 Cumartesi 09:32

Nazo örgü tekniği ve Nazo damla. Bölüm 2/2
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar