9 Ekim 2012 Salı

Boncuklarla Mutluyum

Herkese Merhaba

Adım Zeynep. Uzun yıllar devletin çeşitli kademelerinde yöneticilik yaptıktan sonra 2000 yılında emekli oldum. Oğlumun üniversiteyi kazanıp İstanbul dışına okumaya gitmesinden sonra, çok sevdiğim arkadaşım ve şimdi öğretmenim olan sevgili Nazife Arpacı tarafından bu büyülü dünya ile tanıştırıldım ve boncuklar benim emeklilik yıllarımda zamanımı değerlendirmeme, güzel dostlarla tanışmama ve çok güzel tasarımlarda bulunmama vesile oldu.

Yaklaşık 6 yıldan beri kursa devam etmekteyim, yaptıklarımın bir kısmını hediye ettim, bir kısmını sattım ama bir bölümünden de ayrılamayıp onları zaman zaman arkadaşlarıma ve dostlarıma sergiliyorum. Ve daha öğrenecek çok konu ve tekniklerin olduğunu biliyorum.

Şimdi; hem öğrenmeye devam edeceğim hem de, yaptıklarımı benim dışımda diğer boncuk ve takı severlerin de görmesi için yeni girişimlerde bulunacağım. Bunu da öncelikle yeni projemiz olan EMEK PINARI’nda değerlendireceğim.

Takıya ve boncuklara gönül veren tüm dostlara sevgi ve selamlarımla.

Zeynep AKI

Çift Katlı Kristalli Top Nasıl Yapılır? Bölüm 2/10
Daha fazlası için YouTube.com/NazoDesign


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Weaving with needle necklace technique Part 1 / Kilim dokuma kolye nasıl yapılır. Bölüm 1

Bu videoda kilim dokuma kolyenin nasıl yapıldığını sizlere aktarmaya çalıştım. Ben kullandığım şablonun ve başka ulaşabildiğim şablonların...

Popüler Yayınlar